Tag: Kategoria Superiore U19

I mundi Laçi, Tirana heq trajnerin dhe ndodh befasia më e madhe!

10:07 am 15 Feb 2018

Tirana U19 për të rinj nuk e ka nisur vitin mirë, pasi u mund të dielën në shtëpi nga skuadra e Laçit me rezultatin 1-2. Kurbinasit shënuan dy gola të shpejtë dhe në fakt bardheblutë nuk e kishin pritur diçka të tillë. Laçi ndodhet në vendin e fundit në klasifik...

Rikthehet futbolli, plani për inferioret dhe moshat

11:14 am 07 Dec 2017

Situata atmosferike javën e fundit bëri që FSHF të shtynte ndeshjet e Kategorisë së Parë dhe jo vetëm, pasi edhe e Dyta dhe...

Moshat/ Tirana “tërmet” në Kukës, super Flamurtari e Skënderbeu

10:36 am 25 Sep 2017

Ka nisur Superiorja e moshave, teksa të shtunën dhe të dielën janë zhvilluar ndeshjet e para, ndërkohë që ka edhe dy ndeshje ...

Vllaznia kampione, “tris” Partizanit

6:02 pm 19 May 2017

Vllaznia ia ka dalë të fitojë në kryeqytet me Partizanin dhe ka siguruar vendin e parë në grupin A të kampionatit të të rinjve. Shkodranë...

Kupa e Shqipërisë i përket Partizanit

3:13 pm 08 Feb 2017

Partizani ka fituar për të dytin vit radhazi Kupën e Shqipërisë për të rinj, teksa ka mundur në “Elbasan Arena” Flamurtarin ...

U19 | Marshojnë Partizani e Flamurtari, ndalet Tirana

10:57 am 21 Nov 2016

Janë zhvilluar në fundjavë ndeshjet e Kategorisë Superiore për të rinj, teksa në grupin A është Partizani ai që kryeson, teksa këtë javë mundi S...

U19 | Partizani e Tirana në krye, Flamurtari kthehet me “manita”

9:55 am 07 Nov 2016

Janë luajtur dje dhe pardje ndeshjet e Kategorisë Superiore për 19-vjeçarë, të cilat kanë prodhuar rezultate interesante. Në grupin A ka marrë kreun Par...

U19 | Skandaloze, ndeshja ndërpritet se “zhduken” policët

12:55 pm 31 Oct 2016

Dje dhe pardje u luajtën ndeshjen e javës së 6-të të Kategorisë Superiore U19, te cilat prodhuan rezultate dhe ngjarje interesante, si ai që ...

U19 | Vllaznia e Flamurtari, të vetme në krye

2:52 pm 24 Oct 2016

U luajtën këtë fundjavë ndeshjet e javës së 5-të të Kategorisë Superiore për 19-vjeçarët, teksa u regjistruan këto rezultate:...