Tag: Kategoria Superiore U17

Rikthehet futbolli, plani për inferioret dhe moshat

11:14 am 07 Dec 2017

Situata atmosferike javën e fundit bëri që FSHF të shtynte ndeshjet e Kategorisë së Parë dhe jo vetëm, pasi edhe e Dyta dhe kampionati i moshave nuk u zhvillua. Këtë fundjavë do të zhvillohen përballjet e javës së 10-të, që përkojnë edhe me hapjen e fazës së dytë dhe kampiona...

Moshat/ Tirana “tërmet” në Kukës, super Flamurtari e Skënderbeu

10:36 am 25 Sep 2017

Ka nisur Superiorja e moshave, teksa të shtunën dhe të dielën janë zhvilluar ndeshjet e para, ndërkohë që ka edhe dy ndeshje ...

U17 | Vllaznia e Shkëndija “dorë për dore”

11:33 am 21 Nov 2016

Vllaznia e Shkëndija e Tiranës vijojnë duelin në distancë mes tyre, teksa të dyja kanë fituar në tranferta përballjet e tyre. Shkodranë...

U17 | Hap fals për kryesuesit, Tirana “sulm” kreut

10:29 am 07 Nov 2016

Vllaznia dhe Shkëndija e Tiranës, dy ekipet kryesuese të grupit A, nuk kanë mundur të fitojnë sfidat e tyre. Shkodranët barazuan në shtë...

U17 | Flamurtari pa rivalë, Vllaznia e Shkëndija “dorë për dore”

2:22 pm 24 Oct 2016

U luajtën këtë fundjavë ndeshjet e javës së 5-të të Kategorisë Superiore për 17-vjeçarët, teksa u regjistruan këto rezultate:...