Tag: Kastrioti

Kastrioti “godet” në fund, zbardhet lista e plotë

8:07 pm 15 Sep 2017

Kastrioti është gati për nisjen e kampionatit, teksa nesër do të luajë kundër Burrelit, kundërshtar që ka marrë vlerësimin maksimal nga skuadra e drejtuar nga Samuel Nikaj. Dita e fundit e merkatos ka sjellë edhe një afrim te krutanët dhe është mesfushori Abaz Karakaçi, i cili është rikthyer te Kastrio...

Kastrioti zyrtarizon Gjonajn

5:20 pm 14 Sep 2017

Kastrioti sivjet i ka objektivat e qarta dhe Superiorja është në njëfarë mënyrë detyrim për stafin dhe lojtarët, pasi drejtuesit kanë bërë...

Kastrioti me Macron, Tomori si… Sampdoria

9:50 pm 12 Sep 2017

Kategoria e Parë nis këtë fundjave, ndërkohë që klubet po pajisen edhe me uniformat e reja për të qenë gati në ccdo aspek...

Papa në fushë, Ribaj synimi

11:55 am 04 Sep 2017

Kastrioti nuk di të ndalet në merkato, pasi së fundmi nën urdhrat e trajneri Samuel Nikaj është vënë një tjetër lojtar cilësor që...

Kastrioti ndahet në paqe me Dinamon

4:50 pm 02 Sep 2017

Kastrioti dhe Dinamo kanë luajtur sot një ndeshje miqësore në Krujë dhe në fund gjithçka u mbyll në barazim 2-2, Krutanët e nisën n...

Kastrioti nuk ndalet, tenton “ish”-in e Teutës

2:28 pm 02 Sep 2017

Kastrioti ka bërë disa afrime këtë verë, duke afruar edhe futbollistë që sezonin e fundit janë aktivizuar në Superiore, si Emiljano Çela, Sokol Mziu...

Kastrioti për Superiore, mposht Laçin

7:05 pm 30 Aug 2017

Kastrioti dhe Laçi u përballën në një ndeshje miqësore në Krujë ditën e sotme dhe në fund të përballjes 90-...

Laçi thellon rekordin e miqësoreve

6:06 pm 29 Aug 2017

Laçi luan nesër miqësoren e radhës dhe përballë do të ketë skuadrën e Kastriotit të Krujës, ekip me të cilin...

Kastrioti zbulon dy miqësoret e radhës

2:53 pm 27 Aug 2017

 Kastrioti i Krujës do Superioren dhe tashmë pret t’i japë dorën e fundit përgatitjeve për nisjen e sezonit të ri futbollistik...

Lëvizje në “aksin” Kastrioti-Iliria

5:22 pm 22 Aug 2017

Kastrioti kërkon Superioren, ndaj këtë verë krutanët janë treguar aktivë në merkato, duke afruar disa futbollistë cilësorë. Nga ekipi ka pasur edhe ...

Firmos Emiljano Çela

3:10 pm 17 Aug 2017

Emiljano Çela, mbrojtësi 32-vjeçar që ishte vjet pjesë e Korabit, është bërë zyrtarisht me skuadër të re, teksa ditën e djeshme ai...