Tag: kamza

Pretendimi i Qarrit, Noka e Djala: Mashtrim!

10:18 am 23 Apr 2017

Naim Qarri, presidenti i Kamzës, pas ndeshjes me Shënkollin dha një deklaratë në “Panorama Sport”, ku pretendonte se ishte goditur nga presidenti i Shënkollit dhe i Besëlidhjes, por që të dy e kanë mohuar diçka të tillë, madje janë shprehur se as që e kanë parë Qarrin. “Një gënjeshtër e madhe. Unë nuk e k...

Habit Shënkolli, falenderon personin që goditi presidentin e Kamzës

6:52 pm 22 Apr 2017

Nuk ka shpëtuar pa incidente ndeshja e sotme mes Shënkollit dhe Kamzës, teksa mendohet se është goditur presidenti i skuadrës mike, ...

Kamza “ngec” në transfertë, Shënkolli e ndal me 10 lojtarë

4:18 pm 22 Apr 2017

Rihapet sërish çdo gjë në Grupin A të Kategorisë së Parë në zonën “play off”. Kamza kryesuese nuk ia del të marrë tre pikët e radh...

Tension mes tifozëve në Besëlidhja-Kamza

9:56 am 10 Apr 2017

Në ndeshjen mes Besëlidhjes dhe Kamzës, e luajtur dje në qytetin e Lezhës, në pjesën e parë ka pasur një moment te...

Kamza “bunker”, nuk ndryshon asgjë në Lezhë

4:06 pm 09 Apr 2017

Pritej me interes të madh supersfida e luajtur sot në Lezhë, mes Besëlidhjes e Kamzës, ku mund të vendoseshin shumë gjëra në garën...

Besëlidhja-Kamza, luftëtarët e super-sfidës

9:40 am 09 Apr 2017

Besëlidhja pret Kamzën sot në Lezhë, një ndeshje që do të vendosë se kush do të kryesojë në vijim kampionatin, që po shkon drejt ...

Kamza, Qarri zgjedh trajnerin e ri

9:24 am 26 Mar 2017

Largimi i dytë i Bledar Devollit brënda pak ditësh nga Kamza duket se ka qenë përfundimtar. Trajneri gjirokastrit nuk do të kthehe...

Akuzon Qarri: Devolli iku si hajdut, ka oferta nga rivalët

10:24 am 25 Mar 2017

Trazohet sërish situata te Kamza. Ekipi kryesues në Grupin A të Kategorisë së Parë duket se është përfshirë nga probleme të brëndëshme, tek...

Kamza “ringjallet” ndaj Erzenit, mbetet sërish në krye

3:53 pm 24 Mar 2017

Kamza reagon më së miri pas asaj ndalese të bërë javën e kaluar kundër Shënkollit në ndeshjen që përfundoi me shifrat 1-1. Edhe pse nuk ishte Bledar Devolli ai që drejtoi skuadrën nga p...

Çudi te Kamza, Devollin e shkarkojnë sërish

2:16 pm 24 Mar 2017

U shkarkua nga detyra, u rikthye sërish për t'u shkarkuar përsëri. Kjo është situata e Bledar Devollit, i cili tashmë nuk do të jetë më përfundimisht trajneri i Kamzës për pjesën ...

Shkarkimi i Devollit, reagon Kamza

11:53 am 19 Mar 2017

Barazimi i djeshëm ndaj Shënkollit padyshim që ishte I papritur te Kamza, duke bërë që tashmë ekipit kryesues në Grupin A të Kategorisë së Parë t'i lëkundet pozitat. U duk se ky rezultat i papritur ...