Tag: Kairat Almati

Humbet me Skënderbeun, dorëhiqet trajneri

8:13 pm 21 Jul 2017

Pas humbjes së djeshme kundër Skënderbeut, trajneri i Kairatit Kakaber Chadaxe, ka dhënë dorëheqjën ditën e sotme raporton sport.kz. Mesa duket kazaku nuk e ka gëlltitur dot humbjen ndaj korçarëve dhe sot ka dorëzuar dorëheqjen tek drejtuesit e Kairatit. Ndërsa për këtë familje,...

Shehi: Duhet të bëjmë lojë grupi

9:13 pm 19 Jul 2017

Së bashku me Ilir Dajën në konferencën për shtyp ishte edhe kapiteni Orges Shehi i cili në fjalën e tij është  sh...

Daja: Nuk duhet të jemi euforikë

8:42 pm 19 Jul 2017

Trajneri i Skëndërbeut, Ilir Daja i shoqëruar nga kapiteni Orges Shehi kanë dalë në një konferencë për shtyp, për ndeshjen e...

Daja: Ndaj Kairatit vetëm për fitore

8:22 pm 17 Jul 2017

Kur kanë ngelur edhe tre  dite nga ndeshja kundër Kairatit e cila do të zhvillohet të enjten në orën 20:00 në stadiumin “Skëndërbeu” , ...

Dalin në treg biletat për ndeshjen Skëndërbeu-Kairat Almati

10:42 pm 15 Jul 2017

Kanë dal në treg biletat për ndeshjen e kthimit midis Skënderbeut dhe Kairat Almati që do të zhvillohet të enjten me  20 korrik në ora 2...

Daja: Me lojën që prodhuam, meritonim më shumë se një barazim

10:35 pm 14 Jul 2017

Trajneri i Skëndërbeut, Ilir Daja në një intervistë për "Supersport", ka folur rreth ndeshjes së parë me Kairatin. Daja është shprehur se me lojë...