Tag: Joakim Lëv

Zidan gjithnjë e më larg, Reali ka gati… një gjerman

11:22 am 13 Feb 2018

Zinedin Zidan pritet ta mbyllë aventurën e tij me Realin e Madridit këtë verë, pasi ecuria në kampionat nuk ka qenë më e mira dhe spanjollët po mendojnë të ndryshojnë kreun e ri të stafit teknik, kjo pasi francezi vitet e fundit ka fituar shumë dhe kërkohet një tjetër që të ketë më shu...