Tag: Ivan Perisic

Arrihet marrëveshja, Perishiç plotëson ëndrrën

1:01 pm 17 Jul 2017

Ivan Perishiç ishte i vendosur për të lënë Interin dhe për t’iu bashkuar anglezëve të Mançester Junajtid, gjë që duket se po bëhet realitet. Mesfushori kroat do të blihet nga “Djajtë e Kuq” për 40 milionë sterlina, shumë për të cilën kanë rënë dakord Interi dhe Mançesteri, sikurs...

Perishiç ka vendosur, Interi nuk dorëzohet

11:29 am 10 Jul 2017

Ivan Perishiç ngulmon për t’u larguar nga Interi dhe ia ka bërë me dije klubit se do të transferohet te Mançestër Ju...

Liverpuli “piketon” sulmuesin e Interit

12:53 pm 22 Mar 2017

Jurgen Klop e di shum mirë se për ta rikthyer Liverpulin në majat e futbollit europian, i duhet të bëjë edhe një merkato cilësore. Për këtë arsye strategu gjerman i të kuqve kërkon që n...

Çelsi kërkon yllin e Interit

5:57 pm 23 Feb 2017

Çelsi synon të bëjë merkato në Itali. Trajneri i skuadrës londineze ka vënë në krye te objektivave një nga lojtarët më të mirë ...