Tag: Ivan Fushtar

Kamza po bind, por Ndreu ka një peng

12:43 pm 13 Feb 2018

Moment shumë i mirë për Kamzën. Djemtë e Ndreut arritën një fitore shumë të rëndësishme në Kukës, ku mposhtën kampionët në fuqi me golin e Rezit. Ndeshja e radhës është akoma më e vështirë. Në Kamëz vjen Skënderbeu, i cili nuk ka arritur të fitojë në dy sfidat e fazave të para me kamzalinj...

Prapaskena Fushtar-Perisiç, rrëfehet kroati

11:20 am 18 Jan 2018

Ivan Fushtar ndodhej në një situatë të komplikuar. Al Arabi i Katarit, e priste të firmoste, ndërsa kroati duhet të paguante Kamzën. 20 mijë euro ...

Ivan Perisiç paguan… Kamzën

12:38 pm 17 Jan 2018

Ivan Fushtar zhvilloi një gjysëm sezoni shumë të mirë me Kamzën dhe oferta të shumta vërshuan për kroatin. Në fillim Skënderbeu, pastaj Partizani me të cili...

Fushtar “sheik”, bashkohet me ish-trajnerin e Dinamos

6:57 pm 09 Jan 2018

Ivan Fushtar është transferuar në Katar. Kroati është lojtari më i ri i Al Arabi, ekip që pozicionohet në vëndin e 9-të të Premier Lig...

Fushtar lë Kamzën për Singaporin

7:49 pm 05 Jan 2018

Kroati Ivan Fushtar nuk është më futbollist i Kamzës. Këto ditë në drejtim të tij kishte ardhur një ofertë nga Singapori, e vështirë p...

“Bllokadë” për Ivan Fushtar?

10:42 am 26 Dec 2017

Ivan Fushtar u rikthye në verë në Shqipëri, ku më parë ka veshur fanellën e Flamurtarit, ndërsa këtë sezon iu bashkua Ka...

Fushtar “dem i kuq”? Partizani thotë fjalën e vet

5:14 pm 21 Dec 2017

Klubi i Partizanit, në një postim në faqen zyrtare në "Facebook", hedh poshtë lajmin e dalë se të kuqtë kanë paguar për të bërë tyrin ...

Partizani blen “yllin” e Kamzës

9:15 am 21 Dec 2017

Merkato ka nisur me vrull. Partizani para disa ditësh ka zyrtarizuar mesfushorin Bruno Telushi, ndërkohë që pritet të ndodhë e njëjta gjë edh...

Fushtar është “përforcimi”

11:09 pm 09 Dec 2017

Kamza duhet të mposhtë Luftëtarin nesër dhe ky është objektivi i skuadrës së drejtuar nga Ramadan Ndreu, që kërkon të ruajë vendi...

“Pasuesi” i Jashanicës, me probleme

9:06 am 18 Nov 2017

Kamza humbjen e fundit e ka pësuar në Vlorë me Flamurtarin, ndërkohë që në tre ndeshjet e fundit ka marrë shtatë pikë, duke mundu...

Dy “big” për mbrojtjen e Partizanit, por kush ikën?

9:01 am 16 Nov 2017

Partizani luan sot në Laç, por nuk po mendohet vetëm për ndeshjen, por edhe për merkaton, me trajnerin Starova që tashmë ka marr...