Tag: Ismet Munishi

Skandali i trukimeve, FFK dënon Ismet Munishin dhe arbitrat

9:55 pm 19 Apr 2017

Pas skandalit të madh në lidhje me trukimet në futbollin e Kosovës, vijnë edhe dënimet. FFK ka reaguar mjaft ashpër pas video – skandalit ku shiheshin qartë trajneri Ismet Munishi dhe dënuar gjyqtarët Bajram Gashi e Edmond Zeqiri, duke biseduar për ndeshjet e rregulluara në Kosovë dhe për rregullimin e nj...

Skandali me arbitrat, shkarkohet Ismet Munishi

3:56 pm 04 Apr 2017

Pas video-skandalit të publikuar ditën e sotme, ku trajneri Ismet Munishi bisedonte me gjyqtarin Bajram Gashi dhe vëzhguesin Ali Ajeti, ku temë disk...

Në Kosovë plas debati për Rashicën

4:27 pm 13 Apr 2016

Deklarata e trajnerit të Kosovës Albert Bunjaku, se Kosova do ta ftojë në momentin që do pranohet në FIFA dhe UEFA Milot Rashicën, ka marrë një kundërpërgjigje nga an...

Munishi jep dorëheqjen

3:02 pm 05 Dec 2015

Ismet Munishi jep dorëheqjen nga Hajvalia. Lajmin e bën të ditur Gazetaolle.com, që i ka shkëputur edhe një deklaratë trajnerit....