Tag: Isko

Reali iu vendos superklauzola lojtarëve

4:40 pm 11 Aug 2017

Pas transferimit rekord që bëri PSG për Nejmarin duke i paguar klauzolën prej 222 milionë eurosh Barcelonës, ekipi parë që është vënë në lëvizjë për të rinovuar kontratat me futbollistët është Real Madridi i cili pritet që ti ofrojë një prej mesfushorë më të mirë në botë Iskos, rinovimin e kontratës ...

Isko merr vendimin për të ardhmen

2:32 pm 22 May 2017

Isko Alkarkon zbulon përfundimisht të ardhmen e tij. Fantazisti spanjoll do të vazhdojë të qëndrojë te Reali i Madridit edhe për shumë se...

Liverpuli tenton Iskon

8:18 pm 26 Apr 2017

Edhe pse Reali i Madridit është pranë rinovimit më Isko Alkarkon, sërish ka klube që duan ta transferojnë lojtarin. Liverpuli në Angli është duke bërë ...

Isko – Real, arrihet akordi për rinovimin

4:04 pm 25 Apr 2017

Duket se më në fund është zbuluar edhe e ardhmja për karrierën e Isko Alkorkon. Mesfushori spanjoll do të vijojë të qëndrojë te ...

Real-Isko, ka zhvillime

2:43 pm 28 Mar 2017

Reali i Madridit dhe Isko duket se do të vijojnë "martesën" e tyre pasi bisedimet për rinovimin e kontratës po ecin në rr...

Isko zgjedh ekipin e ri

2:45 pm 08 Mar 2017

Isko, mesfushori i Realit të Madridit, pritet të largohet në verë nga klubi spanjoll, pasi i përfundon kontrata. Sipas asaj që shkruan “Dail Mirror”,...

Isko shtyn rinovimin, nis ankandi

3:07 pm 29 Dec 2016

Isko, mesfushori i Realit të Madridit, ka nisur bisedimet për rinovimin e kontratës, por negociatat janë shtyrë shkruan “AS”. Spanjolli kërkon të mendohe...

Merkato, Bajern hedh “grepat” tek Reali

10:46 pm 08 Nov 2016

Bajernin e Mynihut nuk e ndal dot askush në merkato, teksa gjithmon ka transferuar lojtarët që dëshiron. Bavarezët janë shumë të fuqishëm...