Tag: Ilir Daja

Skënderbeu me mungesa, Daja: Vlen më shumë se tre pikë!

5:05 pm 22 Sep 2017

Ilir Daja ka dalë sot para mediave dhe i është përgjigjur interesit të gazetarëve në prag të ndeshjes me Partizanin, që luhet nesër prej orës 19:00 në Korçë. Për teknikun kryeqytetas kjo përballje ka më shumë vlerë se tre pikët. “Nesër është një përballje e vështirë, që i ka të tre rezul...

Ilir Daja e ka edhe me arbitrin

6:28 pm 18 Sep 2017

Ilir Daja ka analizuar pas ndeshje barazimin me Kamzën, ndërkohë që ai ka pasur diçka edhe për arbitrin e ndeshjes, vlonja...

Humbja nuk ndikon, Daja guxon

11:21 pm 14 Sep 2017

Skënderbeu u mposht 3-1 nga Dinamo e Kievit që përmbysi rezultatin pas golit të Muzakës, ndërkohë që trajneri Daja deklaroi pas ndes...

Takaj jep miliona, ja plani i Dajës

8:39 am 14 Sep 2017

Skënderbeu sot do kërkojë të tregojë edhe njëherë vlerat në arenën Europiane, teksa në Kiev do përballet me Dinamon vendase, fa...

Nga shanset në Europa League te Soue, Daja i thotë të gjitha

10:54 am 13 Sep 2017

Ilir Daja dhe ekipi i tij janë gati të përballen me Dinamon e Kievit, ndërkohë që tekniku u korçarëve bën një ana...

Plaku iku prej Dajës? Versioni i trajnerit

10:18 am 07 Sep 2017

Skënderbeu fitoi 8-0 me Mamurrasin dhe kalimi në turin tjetër është formalitet, ndaj të gjithë janë të përqendruar te ndeshja hapëse e kampio...

Plaku flet me “kode”: Falënderoj edhe atë që më luftoi

9:36 am 07 Sep 2017

Sebino Plaku i është bashkuar skuadrës së Kamzës që prej ditës së djeshme, teksa ka nënshkruar me ekipin e financuar nga presi...

Dajën e kënaqin afrimet, por…

2:49 pm 02 Sep 2017

Skënderbeu ka fituar miqësoren e Pogradecin, ndërkohë që në mesjavë do të luajnë edhe ndeshjen e parë të Kupës së Shqipërisë me...

Ilir Daja: Merita, e lojtarëve

10:40 pm 24 Aug 2017

Iliri Daja ia faturon gjithë suksesin në Europë futbollistëve dhe këtë e tha hapur pas ndeshjes në “Supersport” pas barazimit me Dinamon e Zagrebit....

Daja nuk është nga ata që ndryshon

11:55 am 21 Aug 2017

Të enjten Skënderbeu do të zbresë në fushën e blertë për të luajtur ndeshjen e kthimit me Dinamon e Zagrebit. Bardhekuqtë kanë baraz...

Ndodh për herë të parë, Daja zbulon formacionin

3:34 pm 15 Aug 2017

Skënderbeu luan të enjten ndeshjen e parë me Dinamon e Zagrebit, një sfidë mjaft e vështirë, por korçarët do bëjnë përpje...