Tag: Idriz Batha

“Garda e vjetër”, Juliano i kthen në fushë

10:28 am 13 Sep 2017

Partizani përballet sot me Naftëtarin në Kupë, ndërkohë që mbetet për t’u parë formacioni që do të zbresë në fushën e stadiumit “Bashkim Sulejmani” ditën e sotme. Çani është pikëpyetja e madhe. Trajneri Juliano, drejtori Tomorit, por edhe drejtori sportiv Preiti janë shprehur se sulmuesi është gati për Kupën. A do të l...

Nuk ka të paprekshëm, Batha e mori mesazhin

12:18 pm 28 Aug 2017

Revolucioni i ndodhur te Partizani këtë verë, ku janë larguar shumë futbollistë dhe kanë ardhur të tjerë nga Italia, ka bërë që hierarkitë n...

Batha e Malota nuk durojnë, të kuqtë e kanë me Sefgjinin

11:41 am 12 May 2017

Partizani-Laçi pati edhe momente gjaknxehtësie, teksa tifozët miq ishin “fiksuar” me Idriz Bathën dhe Renato Malotën, të cilët i kanë ofen...

Nga Batha te Fejzullahi: Asgjë nuk ka mbaruar, kurrë mos u dorëzo

12:24 pm 06 May 2017

Barazimi i djeshëm që Partizani mori ndaj Kukësit, nuk e ka zbehur optimizmin të lojtarët e kuq që ende besojnë te titulli...

Gëzohet Starova, Batha udhëton me skuadrën

6:44 pm 15 Apr 2017

Partizani do të luajë nesër një ndeshje tejet delikate, teksa do të përballet me Vllazninë në “Loro Boriçi”. Sfida me shkodranët është vlerës...

Dëmtime te Partizani, alarmohet Starova

5:43 pm 12 Apr 2017

Vetëm pak ditë përpara një ndeshje tepër të rëndësishme në transfertë me Vllazninë, ka "alarm" te Partizanin. Shkak është bërë një dëmtim I Idriz Bathës, që ka probleme në kaviljen e tij të djathtë.   Një pr...

Batha largon presionin: Skënderbeu nuk vendos titullin

6:07 pm 29 Mar 2017

Në prag të një ndeshje delikate ku Partizani do të presë Skënderbeun, Idriz Batha largon presionin. Mesfushori i të kuqve, që rikthehet pas një mung...

Batha mbetet në “bokse”

11:47 am 10 Mar 2017

Trajneri Starova nuk do e ketë të gatshëm as për ndeshjen me Luftëtarin mesfushorin Idriz Batha. Gjirokastriti mungoi edhe në sfidën me La...

Mungesë e rëndësishme për Partizanin

9:03 am 05 Mar 2017

Idriz Batha nuk do të jetë në sfidën e sotme me Laçin, pasi mesfushori është i dëmtuar. Ai ka tentuar edhe dje të b...

Rrëfehet Batha, nga goli më i bukur te këshillat e Starovës

3:30 pm 03 Mar 2017

Idrizi Batha është padyshim një nga lojtarët më të mirë të Partizanit, por edhe nga mesfushorët më të dalluar Superiore. Lojtsri gjirokastrit ka rrëfyer ...

Batha: Vuajtëm, por i tillë është derbi

8:38 pm 20 Feb 2017

Ishte një ndër lojtarët më të mirë në derbin e sotëm të fituar ndaj Tiranës, teksa pas ndeshjes mesfushori i Partizanit...