Tag: Griezman

Grizman, i përzgjedhuri i Barcelonës

12:10 pm 10 Oct 2017

Antuan Grizman është ndër lojtarët më të mirë në botë dhe ofertat për të kanë qenë të shumta gjatë verës, por në fund vendosi të qëndronte tek Atletiko e Madridit. Klubi që ngulmoi më së shumti për të ishte Mançester Junajtid dhe anglezët i duan sërish shërbimet e sulmuesit ...

Barcelona zgjedh një mes Dibalës dhe Grizman

8:30 pm 21 Mar 2017

Barcelona është duke kërkuar që të bëjë një goditje “big” në merkaton e verës. Drejtuesit katalanas po mendojnë të transferojnë një nga dy sulmuesit m...

Grizman shtyn Junajtid te dy “yje” të tjerë

11:36 am 07 Mar 2017

“Indipedent” shkruan se shanset që Mançester Junajtid të afrojë në verë Griezman nga Atletiko e Madridit janë pakësuar shumë. Pavarësisht faktit që klubi angle...

Grizman arrin akordin me gjigandin anglez

6:31 pm 02 Feb 2017

Duket se e ardhmja e Antuan Grizman është vendosur. Sulmuesi francez do të transferohet te Mançester Junajtid sezonin e ardhshëm. Këtë gjë e k...

“Çmendet” Suning, 100 mln euro për një sulmues

8:48 pm 26 Jan 2017

Pronarët e rinj të Interit janë vërtetë mjaft të interesuar të ndërtojnë një ekip cilësor. Në rast të një kualifikimi të mundshëm në...

“Çmendet” Junajtid, ofron 100 mln euro për një sulmues

5:43 pm 18 Jan 2017

Mançester Junajtid është gati të bëjë një super blerje në merkato. Skuadra e drejtuar nga Murinjo i ka vënë synim vetes që të tran...

“Çmendet” Bajerni, 100 mln euro për një sulmues

7:21 pm 09 Dec 2016

Bajerni i Mynihut njihet si ekipi që arkëton më shumë të ardhura nga të gjithë, por nuk para i shpenzon ato. Megjithatë duket se ka ar...

“Çmendet” Junajtid, 230 mln euro për tre lojtarë

8:44 pm 13 Nov 2016

Mançester Junajtid duket vërtetë mjaft e dëshpëruar për t'u rikyer ajo e dikurshmja. Shpresat për t'a bërë këtë gjë ...

PSG ka gati 100 mln euro për një “bomber”

12:45 pm 27 Oct 2016

Drejtuesit e skuadrës franceze të PSG janë duke përgatitur për te kryer një super transferim në merkaton e verës së ardhshme....