Tag: Gjoke Noka

Besëlidhja me president të ri?

2:19 pm 29 Jun 2017

Besëlidhja ende nuk ka nisur riorganizimin, teksa të gjithë deri më tani i kishin sytë nga presidenti aktual, Gjokë Noka. Por, nga ajo që ka nisur të përflitet tanimë në Lezhë, rezultati i zgjedhjeve parlamentare pritet të prodhojë ndryshime edhe në klubin e Besëlidhjes. “Sportal.al” mëson se Noka mund të largohet nga klubi dhe kë...

Laver Alla i padëshirueshëm, 2 mijë lezhjanë në finale?

1:13 pm 11 May 2017

Besëlidhja luan nesër ndaj Kamzës finalen për tu ngjitur në Superiore dhe vetëm fitorja u bën punë lezhjanëve. Pë...

Plas te Besëlidhja, presidenti ofendon mesfushorin

5:36 pm 10 May 2017

Besëlidhja luan të premten ndeshjen e sezonit me Kamzën, por situata në klubin lezhjan nuk është më e mira, pasi në seancën e sotme...

Gjoka: Nuk duam arbitra “Naim Qarrash”

10:57 am 05 May 2017

Gjoka Noka, presidenti i Besëlidhjes, pas deklaratës së presidentit të Kamzës Naim Qarri, se në finalen mes tyre mund të vijnë të gjyko...

Noka ka frikë, gati të paguajë për gjyqtarë të huaj

10:25 am 03 May 2017

Besëlidhja dhe Kamza do përballen mes tyre pas rreth 10 ditësh për të diskutuar se cili ekip do ngjitet në Superiore, teksa ...

Pretendimi i Qarrit, Noka e Djala: Mashtrim!

10:18 am 23 Apr 2017

Naim Qarri, presidenti i Kamzës, pas ndeshjes me Shënkollin dha një deklaratë në “Panorama Sport”, ku pretendonte se ishte goditur nga presidenti i Shënkol...

“Nuk më shkonte në mendje të na eliminonte Tirana”

10:34 am 21 Apr 2017

Gjokë Noka, presidenti i Besëlidhjes, është i dëshpëruar prej eliminimit nga Kupa e Shqipërisë, sidomos pasi kjo i ndodhi prej Tiranës,...

Noka shënjestron Kupën

3:36 pm 15 Feb 2017

Gjokë Noka, presidenti i Besëlidhjes, pas ndeshjes me Flamurtarin, u shpreh i lumtur për kualifikimin dhe kërkon që të kalojë më tej, pse...