Tag: Gezim Krasniqi

Krasniqi: Kjo “lloj Tirane” na ka mundur

12:50 pm 26 Apr 2017

Gëzim Krasniqi, qendërmbrojtësi i Partizanit, ka dalë sot para medieve në konferencë për shtyp, teksa është shprehur se të kuqtë duhet ta fitojnë medoemos derbin. Ai gjithashtu kërkon që të kihet kujdes, pasi Tirana para tre vitesh i ka mundur kur ka qenë në të njëjtat kushte: luftonte për mbijetesë. “...

Krasniqi “ndez” sfidën: Titullin do ta fitojmë në Korçë

4:04 pm 28 Mar 2017

Partizanin e pret këtë javë një ndeshje tepër delikate dhe vendimtare në luftën për titull. Të kuqtë do të përballen me S...

Shameti-Krasniqit: Eja në “dasëm”!

10:16 am 21 Mar 2017

Batutat dhe ngacmimet janë bërë të shpeshta, herë për të ngacmuar herë për të futur në presion ndonjë ekip, por ajo që është e s...

Krasniqi, “luftë” batutash me Shametin

1:52 pm 20 Mar 2017

Pas barazimit në Korçë, qendërmbrojtësi i Kukësit, Ylli Shameti:, deklaroi se verilindorët kanë porositur kostumet për festën e titullit k...

Krasniqi shqetëson Partizanin

3:23 pm 10 Mar 2017

Vetëm një ditë para ndeshje mjaft të rëndësishme kundër Flamurtarit, Partizani ka marrë një lajm të keq.  Mbrojtësi i të kuqve Gëzi...

Krasniqi zbulon “sekretin” dhe bën një dedikim

4:19 pm 05 Mar 2017

Gëzim Krasniqi i dha tre pikë me vlera skuadrës së tij në Laç, ndërkohë që pas ndeshjes në “Gol pas Goli” në Supersport ...

Nga Vila te Krasniqi: Jemi në rrugën e duhur për titull

5:36 pm 13 Jan 2017

Pas ndeshjes ndaj Gabalës, ku Partizani fitoi me rezultatin 2-1, Emiljano Vila u shpreh tepëri kënaqur. Mesfushori i të kuqve deklaroi se t...

Krasniqi ngacmon korçarët

10:56 am 23 Dec 2016

Fitorja ndaj Skënderbeut me përmbysje ka bërë që lojtarët e Partizanit ta lëshojnë edhe ndonjë ngacmim. Përgjithësisht ato vijnë n...

Krasniqi “injoron” Tiranën: Ja si fitojmë

1:23 pm 29 Nov 2016

Gëzim Krasniqi, mbrojtësi kavajas i Partizanit, ka dalë në konferencë për shtyp para derbit me Partizanin, teksa ëshët shprehur se për ta p...

Partizani, rekuperohet një lojtar i rëndësishëm për derbin

12:37 pm 27 Nov 2016

Pas fitores ndaj Teutës, vjen një tjetër lajm i mirë për Partizanin. Trajneri Sulejman Starova rekuperon një lojtar të rëndësishëm pë...

Partizani rekuperon Krasniqin për Teutën

6:15 pm 25 Nov 2016

Skuadra e Partizanit i ka dhënë fund përgatitjeve në prag të ndeshjes ndaj Teutës. Seanca e fundit stërvitore ka sjellë edhe një...