Tag: Gentian Selmani

Tomasi, Berisha dhe… Selmani

1:41 am 11 Feb 2018

Ndodh që pëson katër gola dhe je më i miri i ekipit. Ndodh edhe që, po të mos ishe ti, ekipit mund t'i bëhej gjëma. Do pësonte aq shumë sa, oh sa shumë... Mbrëmje e hidhur për Thomas Strakoshën dhe Lacion e tij. Napoli nuk pyet kush i del para dhe fiton me poker golash. Pjesë e parë e barabartë nga lacialët, por në të dytën fiken të ...

Stërvitje dhe përqëndrim, Selmani: Ja kush më frymëzon

8:43 pm 10 Feb 2018

Të kuqtë nuk i kanë shënuar asnjë gol në tri ndeshjet e këtij sezoni. Flasim për kapitenin dhe portierin e Laçit, Gentian Selmanin. Në një prononcim ...

Selmani, “fiksimi” i Skënderbeut

9:49 am 26 Dec 2017

Në verë ka pasur disa oferta, por Gentian Selmani vendosi të mos lëvizë nga Laçi. Me kurbinasit lidhja është më e fortë se kontrat...

Selmani: Nuk kemi Mesin e Ronaldon, të bashkuar ia dalim!

2:36 pm 06 Oct 2017

Gentian Selmani, portieri i Laçit, i cili mbron edhe katërkëndëshin e Shqipërisë U21, ka dalë sot në konferencë për shtyp pë...

Nga Doka te Selmani, Kombëtarja dhe objektivat

1:24 pm 26 Aug 2017

Kombëtarja Shpresa luan me Irlandën e Veriut dhe me Islandën për llogari të kualifikueseve të Europianit të 21 vjeçarëve, konkretis...

Selmani ia hedh, rikuperohet në “J-Medical”

10:14 am 05 May 2017

Gentian Selmani është i gatshëm për ndeshjen që Laçi luan me Luftëtarin, pasi portieri 19-vjeçar i kurbinasve është rikuperuar nga dëmtim...

Selmani: Afrimet do e ndihmojnë Laçin

1:54 pm 19 Jan 2017

Gentian Selmani, 18 vjeçari që mbron katërkëndëshin e portës së Laçi, ka dhënë një prononcim për “Supersport”, ku thekson se af...