Tag: Frederic Veseli

Inzagi feston në shtëpinë e Bashës, derbi i shkon Ujkanit

5:07 pm 09 Sep 2017

U luajt sot java e tretë në Serinë B italiane dhe vetëm dy futbollistë shqiptarë ishin titullarë me ekipet e tyre, por në fund dolën të mposhtur. Kështu, Migjen Basha me Barin e tij u mposhtën në shtëpi nga Venecia e drejtuar prej Pipo Inzagit. Mesfushori i Kombëtares u aktivizua për...