Tag: Flamurtari

“Luftojmë kundër atyre që s’e duan Flamurtarin”

9:56 am 19 Oct 2017

Në Vlorë ende s’u ka dalë e keqja nga gjykimi i bërë nga Laver Alla në ndeshjen Laçi-Flamurtari. Pas ndeshjes trajneri Duro shprehu hapur pretendimet e tij për dy penallti të padhëna, si dhe për 11-metërshin e akorduar në favor të kurbinasve. Edhe presidenti Idrizi ka reaguar, ndërkohë që të d...

Protestë origjinale në Vlorë: Komplot ndaj ndesh!

9:02 am 18 Oct 2017

Flamurtari në tri ndeshjet e fundit në kampionat ka marrë tre pikë, teksa ka barazuar në shtëpi me Luftëtarin dhe në transferta me Vllaz...

“FSHF detyron arbitrat të sulmojnë Flamurtarin”

7:28 pm 17 Oct 2017

Në Vlorë ka revoltë dhe grupimi “Flota Kuq e Zi” ka paralajmëruar se nuk do të mbajë përgjegjësi për atë që ndodh në nd...

Penalltitë e padhëna, Jemini: Vendime të drejta

11:50 am 17 Oct 2017

Në Vlorë e kanë akoma mendjen te dy penalltitë që nuk iu akorduan në ndeshjen me Laçin, por ka edhe nga ata që mbështes...

Nga Gjika te Musta, shpërthimet në rrjetet sociale

9:00 am 17 Oct 2017

Flamurtari ka pretendimet e tij për dy raste penalltish në ndeshjen me Laçin dhe pas takimit trajneri Duro ka protestuar për to, ...

Dy penalltitë, Flamurtari: E tepruat!

9:28 pm 16 Oct 2017

Flamurtari në gjashtë javët e para të kampionatit ka grumbulluar 9 pikë, teksa sot vlonjatët morën një pikë në transfertën me Laçin. P...

Kamzë, Kukës e Krujë: formacionet zyrtare

1:22 pm 16 Oct 2017

Kategoria Superiore – Java 6 E hënë, më 16 tetor, ora 14:00 Kamza – Vllaznia Kamza: Halilaj, Idrizaj, Frashëri, Lelis, Neziri, Fukui, Arrabal, Zefi, Rezi, Mumajesi, Raçiç. Tra...

60 milionë € për super-stadiumin e Flamurtarit

11:54 am 15 Oct 2017

Kryeministri Edi Rama, i ndodhur në Vlorë për mbledhjen e qeverisë, ditën e djeshme ka vizituar stadiumin “Flamurtari” në prezencë të kryebashkiakut Dritan Leli ...

Arbitri mërzit Duron, notë pozitive për Alvesh

4:56 pm 12 Oct 2017

Shpëtim Duro do kishte firmosur para ndeshjes për barazim, por pas saj u shpreh i pakënaqur, ndërkohë që theksoi se arbitr...

5 milionë € për Flamurtarin

10:16 am 12 Oct 2017

Sinan Idrizi, administratori i Flamurtarit, në nj intervistë të dhë së fundmi ka folur për shumë çështje, ndërkohë që ana financiare është ndër më të rën...

Paga dhe gjoba, të gjitha “premtohen” te Flamurtari

10:18 am 10 Oct 2017

Barazimi me Luftëtarin nuk është pritur mirë në Vlorë, teksa pretendohej të arrihej fitorja e tretë radhazi në kampionat. Gjithsesi kuqezinjtë po shohin përpara dh...