Tag: Fernando Llorente

Lorente: Juventus fiton Champions, nëse…

7:54 pm 11 Feb 2018

Fernando Lorente ka luajtur 2 vite me Juventusin dhe me bardhezinjtë, ai numëron 23 gola në 66 ndeshje. Spanjolli që aktivizohet me anglezët e Totenhemit flet pët "Tuttosport", për ndeshjen ndaj bardhezinjve. Dy ekipet përballen në Champions dhe Lorente e tregon për ekipin aktual dhe "Champions League". "Jemi një skuadër e re, por në rr...