Tag: Eva Murati

Futbolli në sytë e Eva Muratit: Një magji!

11:22 pm 04 Jan 2018

Është një nga vajzat më të bukura dhe më të ndjekura të ekranit. Historia e saj me televizionin nisi në moshë shumë të re, si një nga figurat qendrore të Agon Channel, por tashmë mund të cilësohet si një ndër moderatoret më seksi dhe më të preferuara të programeve sportive. Tifozët shqiptarë në mbrëmjet e ...