Tag: Europa League

Partizani i Beogradit fiton “betejën” e premios

9:09 am 19 Oct 2017

Skënderbeu dhe Partizani i Beogradit përballen sot mes tyre në stadiumin “Elbasan Arena” prej orës 21:05, në një sfidë që do të transmetohet drejtpërdrejt në “Supersport”. Stadiumi për këtë takim pritet të jetë i mbushur plot dhe të gjithë presin fitoren, pasi nuk bëhet fjalë vetëm për një ndeshje futbolli, është ...

Masat e Policisë për Skënderbeu-Partizan Beograd, gjejuni vend çelësave

5:00 pm 18 Oct 2017

Sikurse ndodh zakonisht, Policia e Shtetit la publikuar masat për mbarëvajtjen e ndeshjes Skënderbeu-Partizan Beograd. Si gjithmonë gjithçka është shtrënguar, m...

Gvozdenoviç bën “spiunin”: Ja ku vuan Skënderbeu

12:43 pm 18 Oct 2017

Ivan Gvozdenoviç aktualisht është pjesë e skuadrës së Kukësit në rolin e ndihmëstrajnerit, ndërkohë që nesër në Shqipëri luan Partizani ...

Analiza e Dajës: Dëmtimi i Gavazajt na penalizoi

11:34 pm 28 Sep 2017

Ilir Daja u shpreh i kënaqur pas ndeshjen me Jang Bojs në deklaratën e tij në Supersport. Tekniku i Skënderbeut analizoi ndesh...

100 mijë euro premio!

9:13 am 26 Sep 2017

Skënderbeu luan të enjten me Jang Bojs në Europa League dhe korçarët kërkojnë pikët e para përballë tifozëve të tyre ...

Humbja nuk ndikon, Daja guxon

11:21 pm 14 Sep 2017

Skënderbeu u mposht 3-1 nga Dinamo e Kievit që përmbysi rezultatin pas golit të Muzakës, ndërkohë që trajneri Daja deklaroi pas ndes...

Takaj jep miliona, ja plani i Dajës

8:39 am 14 Sep 2017

Skënderbeu sot do kërkojë të tregojë edhe njëherë vlerat në arenën Europiane, teksa në Kiev do përballet me Dinamon vendase, fa...

Nga shanset në Europa League te Soue, Daja i thotë të gjitha

10:54 am 13 Sep 2017

Ilir Daja dhe ekipi i tij janë gati të përballen me Dinamon e Kievit, ndërkohë që tekniku u korçarëve bën një ana...

Dita titullar, ja kush e bën Latifin

9:58 am 12 Sep 2017

SKënderbeu po bëhet gati për ndeshjen me Dinamon e Kievit në Ukrainë të enjten, ndërkohë që trajneri Daja po ideon formacion...

Rrugëtimi nis nga Kievi, në tetor përballja e “ferrit”

11:16 am 26 Aug 2017

Pas hedhjes së shortit të Europa League, është përcaktuar edhe kalendari i ndeshjeve që Skënderbeu ka për të luajtur në grupe, teksa skua...

Skënderbeu shmang Milanin, e “peshkon” Shkëndija

10:14 am 04 Aug 2017

Skënderbeu dhe Shkëndija e Tetovës kanë mësuar kundërshtarët e mundshëm dhe po bëjnë llogaritë, por për të kaluar ...