Tag: Etrit Berisha

Frezolini: Berisha i prerë për Atalantën, Strakosha është rritur shumë

7:48 pm 17 Jun 2017

Pas arritjes së akordit mes Lacios dhe Atalantës për Etrit Berishëm, vjen edhe reagimi i parë. Është ish-portieri i të rinjve të Lazios, tashmë përgatitës i portierëve të Atalantës, Xhorxho Frezolini ai që ka folur mbi këtë çështje. Ai ka dhënë një intervistë për Radio Incontro Olympia, k...

Atalanta merr vendimin final për Berishën

9:38 pm 16 Jun 2017

Pas shumë aludimesh dhe diskutimesh, Atalanta merr më në fund vendimin final për Etrit Berishën. Drejtuesit e klubit bergamask do të blejnë përfund...

Berisha-Atalanta, sa larg!

1:35 pm 15 Jun 2017

Etrit Berisha mbylli një sezon mjaft të mirë me Atalantën, duke siguruar edhe garimin në Europa League, por bergameskët ende nuk kanë vendosu...

Atalanta-Berisha, komplikohet

12:34 pm 11 Jun 2017

Etrit Berisha është në planet e Atalantës për të ardhmen, pasi me paraqitjet e tij portieri i Kombëtares i ka bindur bergame...

Gati oferta për Berishën

12:46 pm 09 Jun 2017

Etrit Berisha ka mbyllur në sezon të mirë me Atalantën, por tashmë portierit të Kombëtsres i ka përfunduar kontrata e huazimit dhe duhe...

Berisha-Atalanta, sa pranë

2:50 pm 04 Jun 2017

Etrit Berisha dhe Atalanta janë edhe më afër, teksa sipas asaj që raportojnë mediet në Itali, kryesisht ato pranë klubit bergamesk, këtë javë prit...

Berisha, “çelësi” i merkatos së Lacios

3:14 pm 20 May 2017

Lacio është e interesuar për disa lojtarë të Atalantës, teksa në listën e tyre tashmë është edhe sulmuesi argjentinas, Papu Gomez. Lojtarin në...

Berisha “alarmon” Atalantën

5:12 pm 19 May 2017

Atalanta do të luajë këtë fundjavë një ndeshje delikate ndaj Empolit në transfertë, ku fitorja do të jetë objektivi i vetëm. Edhe pse skudra ...

Berisha: Të ardhmen e vendos në fund të sezonit

5:06 pm 09 May 2017

E ardhmja e Etrit Berishës do të vendoset në fund të sezonit. Portieri shqiptar është një nga pikat më të forta të Atalantës në ecurin...

Atalanta nuk e blen Berishën?

2:36 pm 04 May 2017

Etrit Berisha ka bërë një sezon shumë të mirë me Atalantën, ndërkohë që me mbylljen e sezonit atij i përfundon kontrata dh...

Berisha “OK”, rikthehet titullar te Atalanta

11:00 am 22 Apr 2017

Atalanta merr një lajm të mirë para ndeshjes së sotme kundër Bolonjës. Etrit Berisha pritet ta nisë takimin që do të luhet në Bergam...