Tag: Erion Bogdani

Bogdani: Unë te Partizani? Pse jo

9:51 am 18 Nov 2017

Mark Juliano u shkarkua nga Partizani pas humbjes me Kamzën, ndërkohë që tekniku italian u pasua nga Sulejman Starova dhe ndryshimi pritej që në ndeshjen me Laçin. Edhe ndaj kurbinasve u regjistrua një tjetër disfatë dhe në kampin e kuq problemet vijojnë të jenë prezente. E gjitha lidhet me një ngërç psikologj...

Bogdani: E pashpjegueshme, u shturëm!

8:51 am 11 Oct 2017

Erion Bogdani nuk e fshehu dot dëshpërimin për humbjen 1-7 ndaj Norvegjisë dhe mori përgjegjësinë e disfatës. Ish-sulmuesi i Kombët...