Tag: Elseid Hysaj

Hysaj përkrah De Biazin: Zgjedhjet i bën ai, ekipi nuk prishet për dy lojtarë

6:44 pm 27 Mar 2017

Largimi i Taulant Xhakës dhe Amir Abrashit nga grumbullimi i Kombëtares, padyshim që bëri një bujë të madhe. Me mesfushorin e Bazelit që akuzoi direkt trajnerin De Biazi se po prishte harmoninë në grup, ragon edhe Elseid Hysaj. Mbrojtësi shkodran ka dalë ditën e sotme në nje konferencë për mediat pas tra...

Hysaj: Nuk i trembemi yjeve të Italisë, pres mbështetje nga tifozët

1:42 pm 22 Mar 2017

Itali – Shqipëri do të jetë një sfidë speciale për të gjithë. Këto janë fjalët e Elseid Hysajt në konferencën për shtyp të dh...

Hysaj: Do jetë ndeshje e bukur për mua dhe Insinjen

10:18 pm 20 Mar 2017

Elseid Hysaj ka mbërritur në Tiranë duke përcjellë euforinë e fitores së fundit 3-2 ndaj Empolit të Frederik Veselit mesditën e së dielës...

De Biazi: Shqiptarët e Serisë A po shkëlqejnë

5:25 pm 13 Mar 2017

Në prag të ndeshjes Itali – Shqipëri, që do të luhet më 24 Mars në Palermo, Xhani De Biazi është shumë i kërkuar nga mediat italia...

Notë e dobët për Elseid Hysajn

11:24 pm 07 Mar 2017

Elseid Hysaj luajti për 90 minuta në ndeshjen e sotme ku Napoli humbi 1-3 ndaj Real Madrid në Ligën e Kampionëve duke u ele...

Junajtid vëzhgoi Hysajn, tifozët e vërshëllyen

9:00 am 26 Feb 2017

Shtohen skuadrat e interesuara për Elseid Hysajn. Pas aludimeve që r shihnin mbrojtësin shkodran si pasuesin e Lamit, por edhe interesimit nga Bar...

Mahnit Peskara e Zemanit, Memushaj i mrekullueshëm

5:14 pm 19 Feb 2017

Ledian Memushaj dhe Peskara duket se kanë rilindur nën drejtimin e Zdenek Zeman, edhe pse çeku ka pak ditë që mori drejtimin e skuad...

Hysaj dhe Napoli nuk i rezitojnë dot Realit

10:39 pm 15 Feb 2017

Nuk mjafton dëshira e madhe, Napoli dhe Elseid Hysaj bien në Madrit ndaj vendasve të Realit me shifrat 3-1. Edhe pse skuadra italiane kal...

Hysaj titullar: Ndaj Realit të luajmë si në Serinë A

8:43 pm 15 Feb 2017

Elseid Hysaj ka folur pak minuta para ndeshjes së Napolit kundër Realit në Bernabeu. Mbrojtësi shqiptar do të jetë titullar në këtë sfidë...

Barcelona – Hysaj, oferta që nuk mund të refuzohet

8:03 pm 14 Feb 2017

E ardhmja e Elseid Hysajt pritet të jetë larg Napolit. Për mbrojtësin shqiptar ka shfaqur sërish interes skuadra e Barcelonës, e cila...

Hysaj qetëson Napolin

10:16 am 14 Feb 2017

Elseid Hysaj do të jetë i gatshëm për trajnerin Sarri në sfidën me Realin e Madridit, pasi dëmtimi i pësuar ish...