Tag: Edvin Murati

Murati në krah të Dukës: Kur një skuadër fiton, nuk e ndryshon dot

5:52 pm 10 Jan 2018

“Kur një skuadër fiton, nuk e ndryshon dot”. Evdin Murati, ish-lojtari i njohur i Kombëtares shqiptare të futbollit ka zgjedhur një shprehje të ish-trajnerit të tij Luis Fernandez, për të mbështetur kandidaturën e Armand Dukës në krye të Federatës Shqiptare të Futbollit. Në një intervistë për të përditshme “Panorama ...

Dëshirat për shortin

12:24 pm 12 Dec 2015

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, trajneri De Biasi, ish-futbollisti I kombëtares Edvin Murati dhe Denis Bastari kanë shpalosur preferencat për shortin e Europiani...