Tag: Eden Hazard

Siti, Çelsi, Sterling dhe… Hazard

10:53 am 05 Dec 2017

Në Angli shumë klube e hapin “thesin” kur vjen puna për të transferuar futbollistë, ose për të rinovuar kontratat. Edhe pse nuk ka mbaruar ende pjesa e parë e sezonit, disa prej klubeve po mendojnë për të rinovuar kontrata me “xhevahirët” e tyre. Kështu, Siti dhe Çelsi kanë nisur tentativat për të bindu...

Fabregas: Vetëm një më i mirë se Hazard

1:22 pm 24 Apr 2017

Çesk Fabregas, mesfushori spanjoll i Çelsit, ka lëshuar disa elozhe për shokun e tij të skuadrës, Eden Hazard, që sipas tij është loj...

Hazard: Nuk shkoj te Reali

4:33 pm 02 Apr 2017

Eden Hazard duket se nuk ka ndërmend të largohet nga Çelsi pavarësisht interesimit të madh nga ana e Realit të Madridit. Ylli belg në një intervistë të dhënë për media...

Hazard vendos për të ardhmen

2:34 pm 31 Mar 2017

Eden Hazard pritet të nënshkruajë një kontratë të re me Çelsin, pasi sipas “talkSport”, tekniku Antonio Konte e ka bindur sulmuesin belg për të qëndrua...