Tag: Dritan Dervishi

Dervishi: Koliçi habiti Bordin, ja ku gaboi Gjoka

1:10 pm 16 Jul 2017

Dritan Dervishi shfaqet shpesh në mediat të flasë, sidomos kur bëhet fjalë për Partizanin dhe Kukësin. Këtë herë ka folur për këta të fundit dhe fillimisht në një intervistë të dhënë në “Sport Ekspres” ka deklaruar se priste më shumë nga Kukësi të Moldavi. “Prisja me shumë në sulm nga Kukësi në kët...

Dervishi: Disa duhen larguar me ceremoni, luajtëm “bjeri t’i biem”

10:57 am 08 Jul 2017

Dritan Dervishi, ish-drejtori sportiv i Partizanit, ka fajësuar stafin e të kuqve për eliminimin nga Europa League. Nuk mungojnë “thumbimet” për Starovën,...

Kjo nuk pritej, Dervishi drejt rikthimit?

4:44 pm 06 Jul 2017

 Dritan Dervishi dhe Sulejman Starova dihet se nuk kanë një raport aspak të mirë mes tyre, ndaj një bashkëpunim mes tyre te Partizani sërish duke...

Dritan Dervishi, siç nuk e keni parë asnjëherë!

1:47 pm 05 Jul 2017

Dritan Dervishi, ish-drejtori i përgjithshëm i Partizanit dhe i Kukësit, njihet për karizmin e tij dhe për daljet në media,...

Shpërthen Dervishi: Demi, hiqja karrocierit Ferrarin

8:14 pm 29 Jun 2017

Partizani e ka nisur në mënyrën më të keqe kampionatin, ndërkohë që ky rezultat do të sjellë edhe polemika, pasi të pakënaqurit...

“Bomba” e Dervishit: Demin e gënjyen për Ekuban

11:48 am 29 Jun 2017

Nga: Klevis Paloka Dritan Dervishi e ka një sy gjithmonë te skuadra e Partizanit, teksa ditën e djeshme ai ka ndjekur konferencën për shty...

Sulm frontal i Dervishit: I paafti Starova sulmon edhe Zotin!

10:16 am 25 Jun 2017

Replikat Dervishi-Starova vazhdojnë dhe nga Italia ish-drejtori i Partizanit vijon me deklaratat e tij, që sigurisht nuk do të priten mirë nga trajneri i të k...

“Titullin e ndaj me Agostinelin, isha më lart se Dervishi”

9:44 am 25 Jun 2017

Midis Sulejman Starovës dhe Dritan Dervishit zor të ketë paqe, teksa “lufta” në distancë mes tyre vazhdon. Pas vendimit të Komisionit të Etikës, ish-drejt...

Dervishi “thumbon” Luçiano Moxhin

1:58 pm 24 Jun 2017

Vendimi i Etikë u përshëndet menjeherë nga ish-drejtori i Përgjithshëm i Partizanit, Dritan Dervishi, teksa ai foli për “Sportal.al” menjë...

Shpërthimi dhe gëzimi i Dritan Dervishit

3:16 pm 23 Jun 2017

Komisioni i Etikës vendosi që titulli kampion për sezonin 2015-2016 t’i hiqet Skënderbeut, që në atë sezon garoi me Partizanin deri në j...

“Skënderbeu kthehet në fron, vetëm dy lojtarë janë për Serinë A”

11:32 am 23 Jun 2017

Dritan Dervishi, ish-drejtori i përgjithshëm i Kukësit dhe Partizanit, është një person mjaft i hapur me mediat, teksa në çdo dalje tijën ës...