Tag: Dritan Dervishi

“Hija” e Dervishit te Partizani, ja kush ikin të parët

9:20 am 11 Nov 2017

Partizani po përgatitet për ndeshjen me Laçin që luhet ditën e enjte në fushën e kurbinasve, teksa trajneri Starova po piketon edhe formacionin që do të zbresë në fushën e blertë ndaj bardhezinjve të drejtuar nga Gentian Mezani. Gjatë seancave të fundit nuk është kuptuar shumë mbi titullarët, por një mesazh St...

Dervishi i bën “dalje” Gjicit: Nuk manipulohet djersa e lojtarëve!

9:33 am 02 Sep 2017

Vendimi i FIFA-s që Izair Emini të regjistrohej te Shkëndija e Tetovës ka bërë që të ketë edhe një reagim nga ana e ish-...

Dervishi-Halilit: Kërcënimet s’e ndihmojnë Kukësin

1:10 pm 06 Aug 2017

Te Kukësi nuk ka qetësi dhe problemi i kontratave ka bërë që të ketë deklarata të shumta në media, por kjo nuk është...

Dervishi: Doja një trajner shqiptar tek Kukësi, Partizani bëri gabim me Hasanin

4:24 pm 29 Jul 2017

Ish-drejtori teknik i Kukësit dhe Partizanit, Dritan Dervishi ka reaguar për prezantimet e reja që u bënë sot tek Kukësi dhe Vl...

Dervishi: Kryeministri duhet të ndërhyj për Ballist Morinën

10:46 pm 28 Jul 2017

Menjëherë pas lajmit se gjykata kroate ka vendosur për ekstradimin e Ismail "Ballist" Morinës drejt Serbisë, ka ardhur edhe reagimi i parë,...

Dervishi: Koliçi habiti Bordin, ja ku gaboi Gjoka

1:10 pm 16 Jul 2017

Dritan Dervishi shfaqet shpesh në mediat të flasë, sidomos kur bëhet fjalë për Partizanin dhe Kukësin. Këtë herë ka folur për këta t...

Dervishi: Disa duhen larguar me ceremoni, luajtëm “bjeri t’i biem”

10:57 am 08 Jul 2017

Dritan Dervishi, ish-drejtori sportiv i Partizanit, ka fajësuar stafin e të kuqve për eliminimin nga Europa League. Nuk mungojnë “thumbimet” për Starovën,...

Kjo nuk pritej, Dervishi drejt rikthimit?

4:44 pm 06 Jul 2017

 Dritan Dervishi dhe Sulejman Starova dihet se nuk kanë një raport aspak të mirë mes tyre, ndaj një bashkëpunim mes tyre te Partizani sërish duke...

Dritan Dervishi, siç nuk e keni parë asnjëherë!

1:47 pm 05 Jul 2017

Dritan Dervishi, ish-drejtori i përgjithshëm i Partizanit dhe i Kukësit, njihet për karizmin e tij dhe për daljet në media,...

Shpërthen Dervishi: Demi, hiqja karrocierit Ferrarin

8:14 pm 29 Jun 2017

Partizani e ka nisur në mënyrën më të keqe kampionatin, ndërkohë që ky rezultat do të sjellë edhe polemika, pasi të pakënaqurit...

“Bomba” e Dervishit: Demin e gënjyen për Ekuban

11:48 am 29 Jun 2017

Nga: Klevis Paloka Dritan Dervishi e ka një sy gjithmonë te skuadra e Partizanit, teksa ditën e djeshme ai ka ndjekur konferencën për shty...