Tag: Dinamo e Zagrebit

Antoliç: Nuk duhet nënvlerësuar Skënderbeu

11:36 pm 12 Aug 2017

Dinamo e Zagrebit mori një fitore të madhe ditën e djeshme ndaj Rijekës e cila është kampionia në fuqi dhe që kishte vite që nuk humbte në fushën e vet. Kjo fitore si dhe shkëputja që kanë nisur të bëjnë kryeqytetasit ka bërë që media në Kroaci, Skënderbeun ta shikojnë s...

Trajneri i Dinamos së Zagrebit: Nuk jemi ekipi favorit

10:06 pm 04 Aug 2017

Skënderbeu ritakohet sërish me Dinamon e Zagrebit në fazën e play offit, por këtë herë për në Europa Ligë, pasi para ...