Tag: Digitalb

Transmetimi i Superligës, 550 mijë € nga Digitalb

3:51 pm 25 Sep 2017

Vala Superliga e Kosovës do të transmetohet drejtpërdrejt në Supersport Kosova, pasi Digitalb ka fituar të drejtën e transmetimit me ofertën e bërë. FFK ka njoftuar se Digitalb ka bërë ofertën më të mirë: 550 mijë euro për sezonet 2018-2019 dhe 2019-2020. "Sot, më 25 shtator, Komisioni i FFK-së në përbërje A...

Strakosha tek Interi, në… Digitalb!

12:20 pm 18 May 2017

Vera sjell lajme pafund, sidomos në merkato, teksa emra të ndryshëm futbollistësh lidhen me klube të ndryshme. “Digitalb” ka ardhur me një reklamë të...

Spoti i Digitalb te “Gazzetta”

5:14 pm 06 Jun 2015

Finalja Juventus – Barcelona është një sfidë që do vëmendje dhe qetësi, njëlloj si në një lojë shahu. Kjo ka qenë idea e Digitalb p...

Digitalb, shtëpia që bashkon shqiptarët

10:20 pm 30 Apr 2015

"Digitalb". Kjo është "shtëpia" që po i bashkon të gjithë shqiptarët. Vite më parë, shqiptarët e Kosovës vuanin që të shihnin ndeshjet...

Digitalb, hap pas hapi me kombëtaren

10:52 pm 28 Mar 2015

Spektaklin në fushë e ka në dorë kombëtarja kuqezi, por jashtë saj mendon "Digitalb". Elbasani do t&e...