Tag: Digitalb Kupa e Kosovës

Njihuni me çerekfinalistët e Digitalb Kupës së Kosovës

6:53 pm 14 Feb 2018

Përcaktohen skuadrat çerekfinaliste të Kupës së Kosovës. Surpriza ishte eleminimi i Lirisë së Prizrenit. Këta të fundit u mposhtën nga gjuajtjet e penalltive dhe më tej kali Vushtrria. Ndeshja e rregullt kishte mbaruar me rezultatin 1-1. Ndeshje e fortë ishte dhe ajo mes Trepçës së Maganit dhe Llapit. Këta të fundit s...

Trepça befason kryesuesit

4:04 pm 16 Mar 2017

Derbi mes Trepçës dhe Trepçës ’89 është fituar nga të parët, që arritën në pjesën e dytë të takimit të shënonin dy herë ...

Hidhet shorti, Digitalb Kupa e Kosovës rikthen klasiken

1:40 pm 08 Dec 2016

Në Federatën e Futbollit të Kosovës është hedhur sot shorti i fazës së 1/8-ve të Digitalb Kupa e Kosovës. Ndeshjet e kësaj fa...

Digitalb Kupa e Kosovës, ja kur luhet

5:07 pm 12 Feb 2016

Digitalb Kupa e Kosovës nis sot një javë, të premten e 19 shkurtit, teksa në Mitrovicë përballet Trepça ’89 me Lirinë, sfidë e cila hap fazën e dytë të këtij kompet...