Tag: Dejvi Bregu

“Taku dhe Soue ishin rekomandimet e mia, s’më dëgjuan”

1:07 pm 05 Oct 2017

Merkatoja e Partizanit deri më tani nuk ka marrë nota pozitive, ndërkohë që gjatë verës janë lakuar shumë emra të tjerë, disa prej tyre të propozuar nga ish-trajneri Sulejman Starova. Gjithsesi presidenti Demi ia kish dhënë drejtimin Moxhit dhe gjithçka është vendosur prej tij, duke “anashkaluar” disa emra të rëndësishëm të kampionati...

200 mijë euro për Bregun, prapaktheu

12:02 pm 30 Aug 2017

Dejvi Bregu është një ndër lojtarët më të përfolur në merkaton e verës, por të paktën deri në janar mesfushori vl...

Zëvendësuesi i Latifit, në Superiore

8:28 am 16 Aug 2017

Largimi i Liridon Latifit nga Skënderbeu do të lërë një gropë të madhe te Skënderbeu, ndaj drejtuesit po punojnë intensivisht për ta zëven...

Dejvi Bregu, i aftë jo vetëm në futboll

2:47 pm 05 Aug 2017

Dejvi Bregu mbylli një sezon të shkëlqyer vjet me Luftëtarin, duke qenë shënuesi më i mirë në kampionat me gjirokastritët me 9 golat...

Shpërthyen me Luftëtarin, Tavo u vë çmimin

1:00 pm 08 Jul 2017

SV Matersburg është skuadra që ka kërkuar së fundmi sulmuesin anësor të Luftëtarit, Dejvi Bregun, por presidenti Tavo ka refuzuar dy herë ofe...

100 mijë € për Dejvi Bregun

3:57 pm 04 Jul 2017

Luftëtari ende nuk ka nisur nga puna, por në drejtim të gjirokastriteve ka arritur një ofertë e rëndësishme për Dejvi Bregun. ...

Partizani hidhet në sulm për Bregun

1:09 pm 14 Jun 2017

Emri i Dejvi Bregut është lakuar shpesh në media, teksa më së shumti është lidhur me skuadrën e Skënderbeut, ndërkohë që në Gjirokast...

Bregu te Skënderbeu, zbulohet “formula”

8:56 am 30 May 2017

Dejvi Bregu ka spikatur në Superiore këtë sezon, teksa pas tij janë vënë disa skuadra, me Skënderbeun në krye. Mesfushori vlonjat dëshiroh...

Probleme te Luftëtari

9:25 am 05 May 2017

Luftëtari ka dy mungesa të sigurta kundër Laçit, teksa Behar Ramadani e Eri Lamçja do të mungojnë në këtë sfidë për ...

Tirana kërkon të “plaçkitë” Luftëtarin

9:37 am 04 May 2017

Tirana po mendon që tani për përforcimet ne merkaton e verës, teksa për momentin dëshira e madhe sipas "Sport Ekspre...

Skënderbeu përgatit një rikthim, Bregu në shënjestër

9:02 am 27 Apr 2017

Skënderbeu po mendon që tani për merkaton, teksa së fundmi ka dalë në skenë një tjetër emër, jo i panjohur në ambient...