Tag: Bylis

Shëndeti tradhton Stavri Nicën, Bylisi pa trajner

2:03 pm 05 Dec 2017

Stavri Nica do të duhet të pushojë sërish, pasi nuk mund të vijojë të drejtojë skuadrën e Bylisit, që nuk e stërvit që prej humbjes në kampionat me Apoloninë. Tekniku durrsak ka probleme shëndetësore, sikurse edhe është shprehur në klubin ballshiot, që së fundmi e ka njoftuar se e ka të pamundur për të...

Nica e mbyll dhe me Bylisin?

10:11 am 29 Nov 2017

Bylisi e nisi kampionatin me Bledar Devollin në krye të ekipit, ndërkohë që gjirokastriti dha dorëheqjen dhe në vend të tij erdhi Stavri N...

Tirana do Zisin? Bylisi ia “plas në fytyrë” bardhebluve

11:43 am 22 Nov 2017

Niko Zisi është një nga futbollistët më të talentuar të Bylisit dhe këtë sezon ai ka shënuar gjashtë gola me ballshiotët, duke qenë...

Talenti Zisi “në kërkim”, gati oferta

9:32 am 21 Nov 2017

Niko Zisi është një ndër lojtarët që po spikat në Kategorinë e Parë me Bylisin dhe ofertat për të nuk mungojnë. Gjithsesi në...

“Selman Stërmasi” i sjell fat Stavri Nicës

12:08 pm 05 Nov 2017

Stavri Nica është nga ata trajnerë që u pëlqen të punojë me ekipe mesatare dhe duke shfrytëzuar cilësinë e disa lojtarëve të marrë...

Bylisi, miliona për “kokën” e Tiranës

10:15 pm 03 Nov 2017

Bylisi nuk ka humbur asnjë ndeshje deri më tani në kampionat, por barazimet e kanë penalizuar dhe ndodhet në vendin e dytë me gjashtë pikë më...

Flamurtari mposht Bylisin, Alvesh nuk preferohet

5:57 pm 07 Oct 2017

Ka përfunduar miqësorja mes Bylisit dhe Flamurtarit, e luajtur në stadiumin “Adush Muçaj” të qytetit të Ballshit. Kjo përballje është mbyllur me fi...

Dy vëllezër për sulmin e Bylisit

10:06 am 12 Sep 2017

Bylisi vijon të përforcohet në merkato dhe së fundmi ka afruar dy sulmues, pasi trajneri Devolli ia kishte kërkuar diçka të tillë d...

“Manita” e Besës, barazime në Lezhë e Fier

10:53 am 10 Sep 2017

Kategori e Parë nis fundjavën e ardhshme, ndaj një pjesë e mirë e klubeve të së Parës kanë zhvilluar dje miqësoret e fundit p...

Luftëtari ngec me Bylisin, Lushnja nuk ndalet

10:17 pm 02 Sep 2017

Luftëtari ka zhvilluar ndeshjen e dytë brenda dy ditëve, teksa pasi mposhti të premten skuadrën e Tomorit, këtë herë gjirokastritët kanë ng...

Teuta “tris” Bylisit, shkëlqejnë afrimet

7:37 pm 31 Aug 2017

Teuta ka zhvilluar një miqësore ditën e sotme në stadiumin “Niko Dovana” dhe ka fituar me rezultatin 3-1 ndaj skuadrës së Bylisit. ...