Tag: Bregu

Fitore me pasoja për Luftëtarin

12:17 pm 20 Mar 2017

Luftëtari luan një ndeshje të vështirë në javën e 27-të të Kategorisë Superiore, teksa do të udhëtojë drejt Kukësit për t’u përballur me të pamposhturit e drejtuar nga Ernest Gjoka. Trajneri Milinkoviç nuk do të këtë të gatshëm për këtë ndeshje dy lojtarë titullarë, të cilat ...

Bregu: Pikë të arta, tani duam të befasojmë edhe Skënderbeun

5:20 pm 12 Feb 2017

Ylli i Luftëtarit, i cili zhbllokoi sot takimin kundër Korabit, Dejvi Bregu, duke folur në emisionin “Gol pas goli”, u shpreh: “Jam shumë i l...

Skënderbeu, merkato mbahet “peng” prej kontratave

8:08 pm 24 Dec 2016

Pas gjashtë titujve radhaz të fituar, Skënderbeu ka nevojë për një ndryshim rrënjësor. Drejtuesit e kampionëve duket se e kanë kupt...

Luftëtari e bën luftëtar Bregun

1:06 pm 12 Dec 2016

Dejvi Bregu ka spikatur në Vlorë që me ekipet e moshave kur shënonte një “lumë” me gola ndaj bashkëmoshatarëve të tij. I vogël ka de...

Tirana bën detyrën në Vlorë

5:12 pm 04 Apr 2015

 Kundër një rivali në krizë dhe pa asnjë motivim si Flamurtari, Tirana ishte e detyruar të fitonte, për të mos lëshuar ter...