Tag: Bosnje

Arbitër maqedonas për miqësoren me Bosnje & Hercegovinën

12:39 pm 21 Mar 2017

Pas ndeshjes me Italinë në Palermo më 24 mars, e vlefshme për eliminatoret e Botërorit Rusi 2018, Shqipëria do të presë Bosnjen në një ndeshje miqësore.  Sfida mes kuqezinjve dhe ekipit boshnjak do të luhet në "Elbasan Arena" më 28 mars, teksa tashmë janë përzgjedhur edhe treshja e arbitrave që do të drejtojë këtë ndeshje.   Drejtësinë në ndeshjen Shqipëri – Bosnje & Hercegovinë do ta vendosë një treshe maqedonase me kr...

Bosnja shpall listën, kundër Shqipërisë me të gjithë yjet

5:24 pm 16 Mar 2017

Edhe pse është thjesht një ndeshje miqësore, skuadra e Bosnje & Hercegovinës do të luajë me yjet e saj përballë Shqipërisë. Traj...

Ronaldo udhëheq Portugalinë, Belgjika është super

10:43 pm 13 Nov 2016

Janë mbyllur ndeshjet e mbrëmjes për eliminatoret e botërorit "Rusi 2018". Portugalia e udhëhequr nga Kristiano Ronaldo mposhti pa shumë probleme Letoni...