Tag: Bledi Shkembi

Shkëmbi: Skënderbeu vuajti, Partizani prishi gjithçka vetë

5:52 pm 05 Nov 2017

Bledi Shkëmbi ka shfrytëzuar ditën e pushimit dhe sot ka qenë në Korçë pranë familjes së tij, ndërkohë që ka ndjekur edhe ndeshjen mes Skënderbeut dhe Vllaznisë. Në emisionin “Gol pas Goli” në Superport” ai foli për këtë takim fillimisht: “Erdha në Korçë për të ndjekur ndeshjen, pasi kam një ditë push...

Largohet nga Liria, akuzon Shkëmbin

7:16 pm 11 Aug 2017

Liria e Prizrenit është treguar mjaft aktive në merkaton verore ku ka afruar disa lojtarë, një pjesë të tyre edhe nga Shqipëria. Por për priz...

Liria zbarkon në Shqipëri

4:49 pm 05 Aug 2017

Pasi i fitoi të gjitha miqësoret që zhvilloi në Ohër, tani Liria e Prizrenit do të provojë edhe disa kundërshtarë të fortë, pas...

Gjici takon Shkëmbin… të hënën

1:37 pm 02 Aug 2017

Safet Gjici, presidenti i Kukësit, ia ka marrë dorën deklaratave për shtyp, madje tanimë ka nisur e bën shpesh batuta si dhe...

Liria e pandalshme, mund edhe Pobedan

8:44 pm 26 Jul 2017

Liria e Bledi Shkëmbit nuk po njeh kundërshtar, pasi mundi Laccin dhe Teteksin, ditën e sotme ka mundur edhe Pobedën e Pr...

Liria e Shkëmbit nuk njeh kundërshtar

9:25 pm 24 Jul 2017

Liria e Bledi Shkëmbit nuk di të ndalet, pasi fitoi me rezultat të pastër ndaj Laçit 3-0, sot ka ardhur edhe fitor...

Liria fiton “derbin” ndaj Laçit

8:36 pm 21 Jul 2017

Ndeshja Liria-Laçi, e luajtur në Pogradec dhe e cilësuar si një derbi vëllazëror, ka nxjerrë fitues prizrenasit me një fitore të pastë...

Liria, edhe miqësoret në Superiore

5:09 pm 18 Jul 2017

Liria e Prizrenit praktikisht është kompletuar për sezonin e ri, pasi përveç trajnerit Bledi Shkëmbi, ka afruar shumë lojtarë cilësorë si nga Sup...

Shkëmbi merr fitoren e parë

9:04 pm 14 Jul 2017

Liria ka marrë fitoren e parë nën drejtimin e Bledi Shkëmbit. Ekipi prizrenas ka fituar me rezulatin e pastër 2-0 në ndeshj...

“Tradhtia”, Shkëmbi ka një urim

9:38 am 28 Jun 2017

Donjet Shkodra do të mbajë numrin “10”-të te Skënderbeu, numër ky që më parë nga Bledi Shkëmbi, gjashtë herë radhazi kampion me korçarët. ...

Zyrtare, Shkëmbi merr drejtimin e Lirisë

7:37 pm 16 Jun 2017

Tani është zyrtare. Bledi Shkëmbi është trajneri i ri i skuadrës së Lirisë në Superligën e futbollit të Kosovës. Ish-mesfushori dhe kapiteni...