Tag: Bledar Devolli

Zyrtarizohet Bledar Devolli

10:37 am 05 Aug 2017

Vjet udhëhoqi skuadrën e Kamzës dhe e la në vend të parë në grupin A të Kategorisë së Parë, madje me përfundimin e dy fazave të para diferenca me Besëlidhjen ishte 10 pikë, por formula e re e kampionatit bëri që në fazën “play-off” ajo të përgjysmohej. Gjirokastriti këtë sezon ...

Josa thuajse i ikur, ja pasuesi

10:31 am 04 Jun 2017

Mirel Josa është thuajse i larguar nga Tirana, teksa dëshira e tij është ta mbyllë këtu me bardheblutë, pasi rënia nga Superiorj...

Bylis ndryshon sërish trajner, zyrtarizon Devollin në pankinë

4:41 pm 06 May 2017

Ndryshon sërish trajneri te Bylisi. Drejtuesit e skuadrës kanë ndërruar për herë të tretë trajnerin e skuadrës, teksa ditën e sotme ...

Akuzon Qarri: Devolli iku si hajdut, ka oferta nga rivalët

10:24 am 25 Mar 2017

Trazohet sërish situata te Kamza. Ekipi kryesues në Grupin A të Kategorisë së Parë duket se është përfshirë nga probleme të brëndëshme, tek...

Çudi te Kamza, Devollin e shkarkojnë sërish

2:16 pm 24 Mar 2017

U shkarkua nga detyra, u rikthye sërish për t'u shkarkuar përsëri. Kjo është situata e Bledar Devollit, i cili tashmë nuk do të jetë më përfundimisht trajneri i Kamzës për pjesën ...

Shkarkimi i Devollit, reagon Kamza

11:53 am 19 Mar 2017

Barazimi i djeshëm ndaj Shënkollit padyshim që ishte I papritur te Kamza, duke bërë që tashmë ekipit kryesues në Grupin A të Kategorisë së Parë t'i lëkundet pozitat. U duk se ky rezultat i papritur ...

“Të mund në 3 të natës, ia latë Besëlidhjes”

10:41 am 14 Mar 2017

Përballë njëri-tjetrit, në emisionin “E hëna sportive”, ishin Kastriot Rama dhe trajneri i Kamzës Bledar Devolli, i cili akuzoi matjanët për ndesh...

Devolli: Agostineli aktor që ruan vendin e punës

11:00 pm 27 Nov 2016

Andrea Agostineli është në qendër të vëmëndjes kohët e fundit, dhe kjo gjë për shkak të lojës së dobët që Skën...

Batha kërcënon Devollin?

6:57 am 14 Aug 2016

Sfida Kamza-Partizani e luajtur disa ditë më parë shënoi edhe një ngjarje të pakëndshme pasi pati një konflikt mes trajnerit të Kamzës Bledar Devolli dhe mesfushorit Idriz...

Sherri në miqësore, ja si nisi

7:02 am 11 Aug 2016

Kamza dhe Partizani zhvilluan dje një përballje miqësore, ku vec luftës së fortë sportive e ndërhyrjeve të ashpra, pati edhe grushte. Gjithçka ndodhi mes trajnerit D...

Devolli rikthehet si trajner

3:10 pm 28 Jan 2016

Bledar Devolli do të jetë trajneri i Kamzës prej ditës së sotme. Gjirokastriti i shumëshëtitur si lojtar në Kategorinë Superiore, rimerr drejtimin e një s...