Tag: Besar Musolli

Te Kukësi bëhet ves, “ankohet” edhe Musolli

11:58 pm 18 Apr 2017

Pas ndeshjes me Vllazninë Kukësi u ankua për arbitrin Andi Koçi, i cili nuk dha një penallti për verilindorët. Klubi shpalli “non grata” durrsakun, që më pas u dënua nga komisionet pranë FSHF-s, ndërsa tani ka sërish ankesa për arbitrat. Këtë herë është mesfushori Besar Musolli, i cili b...

Rikthehet mesfushori, Kukësi nis javën anti-Korabi

8:35 pm 07 Mar 2017

Skuadra e Kukësit ka lënë pas barazimin e marrë ndaj Flamurtarit, teksa ka nisur përgatitjet për ndeshjen e radhës ndaj Kor...

Alla barazon “rekordin”, ja kur kthehet Musolli

9:49 am 27 Feb 2017

Albi Alla u ndëshkua me karton të verdhë në sfidën me Partizanin, duke barazuar rekordin e Nijas Lenës, që ka nëntë të t...

Problem i ri për Kukësin

9:41 am 19 Dec 2016

Kukësi luan të enjten me Luftëtarin në transfertë, ndeshje e cila është e fundit për këtë vit kalendarik. Trajneri Ernest Gjoka për ...

Ja sa vrapon një lojtar në Superiore

3:55 pm 20 Oct 2016

Besar Musolli është një nga lojtarët lider tek Kukësi, dhe kjo gjë tashmë bie në syrin e të gjithëve. Mesfushori nga Podujeva n...

Ka një çështje te Kukësi

7:54 am 14 Aug 2016

Kukësi me largimin e Malotës duhet të zgjedhë kapitenin e ri dhe dy emrat më të lakuar janë Musolli dhe Hallaçi. Sipas “Panorama Sport”,  i është propo...

Kukësi zyrtarizon dy “blerje”

11:49 am 04 Aug 2016

Besar Musolli e Ylli Shameti do të jenë sërish pjesë e Kukësit pasi kanë firmosur kontratat e reja me klubin verilindor. Akordi me ta ishte arritur prej di...

I do Tirana, por kanë rinovimin gati

8:02 am 03 Aug 2016

Besar Musolli dhe Ylli Shameti janë dy lojtarët që Tirana ka dëshir t’i ketë në ekip, dhe emri i tyre me bardheblutë është lidhur shpesh këto kohë. Por, këto ...

Plani i rinovimeve te Kukësi

7:27 am 29 Jul 2016

Me përfundimin e aventurës europiane, te Kukësi disa prej lojtarëve të formacionit u kanë përfunduar kontratat. Kukësi është ekipi i parë me të cilin lojtarët d...

Kukësi-Partizani, duel në treg

8:12 am 11 Jun 2016

Lëvizja e parë nga Partizani te Kukësi ishte ajo e emërimit të Dritan Dervishit si drejtor i përgjithshëm i verilindorëve, por duket se lëvizjet në kë...

Musolli “kërcënon” Skënderbeun

7:04 am 08 Apr 2016

Besar Musolli, mesfushori qëndror i Kukësit, flet para ndeshjes me Skënderbeun, ndërkohë në fillim vlerëson paraqitjen e mirë ndaj Flamurtarit për kupë, ndërsa si çe...