Tag: Azdren Llullaku

Tani është zyrtare, rikthehet Azdren Llullaku

1:28 pm 13 Feb 2018

Azdren Llullaku është bërë me ekip të ri. Sulmuesi që ndërpreu kontratën me Astanën para pak kohësh ka gjetur marrëveshjen për të nënshkruar në Itali dhe ky ishte një rikthim për të. Për sulmuesin dëshira ishte e madhe të rikthehet, edhe do të donte të luante në eli...

Llullaku lë Kazakistanin për Entelën

8:55 pm 08 Feb 2018

Virtus Entela është tashmë skuadra e radhës italiane, e cila është shqiptarizuar. Pasi afroi mbrojtësin e kombëtares, Naser Alijin, dhe javën e kalua...

Llullaku, pranë rikthimit te ish-ekipi

10:56 am 25 Jan 2018

Azdren Llullaku është një nga lojtarët e kombëtares që është pa ekip për momentin dhe ka disa oferta. Në Turqi dhe Arabi e duan sulmuesi...

Llullaku zyrtarizon divorcin me Astanën

12:04 pm 15 Jan 2018

16 golat e shënuar me Gaz Metan e vunë në qendër të vëmendjes sulmuesin e Kombëtares Azdren Llullaku, që pati oferta të rëndë...

Llullaku: Të fitojmë për të gjithë shqiptarët

1:16 pm 03 Sep 2017

“Luajtëm një ndeshje shumë të mirë. Krijuam raste edhe në pjesën e parë, kur luajtëm mirë, por në pjesën e dytë u përmirë...

Llullaku shënon golin e parë me Astanën (VIDEO)

8:56 pm 29 Jan 2017

Azdren Llullaku gjen golin e parë me fanellën e Astanës. Sulmuesi shqiptar shënoi në ndeshjen mes Astanës dhe letonezëve të Skon...

Llullaku zbulon ëndrrën e madhe

10:28 am 04 Jan 2017

Azdren Llullaku ka dhënë një intervistë në Itali, ku tregon për atë që ai ka kaluar në futbollin italian, ndërkohë që në fund ai z...

Llullaku: Ja pse zgjodha Astanën

3:44 pm 23 Dec 2016

Azdren Llullaku është lojtari më i ri i Astanës, kampiones së Kazakistanit, ndërkohë që pasi ka firmosur ka dhënë një intervistë për “Supersp...

Zyrtare, firmos Azdren Llullaku

1:24 pm 23 Dec 2016

Azdren Llullaku do të jetë pjesë e Astanës në Kazakistan, pasi firmosi një kontratë 2-vjeçare me kampionët e këtij vendi. Sulmuesi 2...

Llullaku në Champions, 800 mijë € për të

1:22 pm 22 Dec 2016

Azdren Llullaku mund të ishte edhe pjesë e Superiores, pasi më parë ka qenë në bisedime me Flamurtarin, por edicionin e ardhshëm do të luaj...

Mediat rumune japin lajmin, Llullaku ka firmosur te kjo skuadër

7:22 pm 21 Dec 2016

Azdren Llullaku do të transferohet në Kazakistan. Kështu shkruajnë mediat rumune, të cilat e bëjnë fakt të kryer kalimin e sulmuesit shqiptar te skuad...