Tag: Armando Duka

8 milionë euro për Federatën, Duka e Rama kanë nga një dëshirë

12:17 pm 15 Jan 2018

Inagurohet nisja e punëve për shtëpinë e re të federatës shqiptare të futbollit. Zyra moderne dhe fusha stërvitje për kombëtaret, por edhe një stadium me kapacitet prej 500 vendesh. Projekti i këtij mini-stadiumi prek shifrën e 8 milionë eurove. Kompleksi i ri i FSHF do të jetë gati brenda 1 viti e gjysëm. Në ceremoni morën pjesë p...

Duka ua kujton të gjithëve: Mos harroni, kush fitoi në KAS?

12:07 pm 13 Jan 2018

Presidenti aktual i FSHF ka folur për "Panorama Sport". Duka nuk harron të kujtojë teknikun De Biazi dhe ngjarjet e post-ndeshjes me Serbinë "Kam ...

Duka nuk heq dorë, zyrtarisht do “përjetësinë” në FSHF

11:55 am 11 Jan 2018

Presidenti aktual i FSHF, Armando Duka me anë të një postimi të bërë në profilin e tij në “Instagram”, konfirmon rikandidimin për postin e Preside...

FSHF bashkëpunim me Juventusin

8:16 pm 04 Aug 2017

Federata Shqiptare e Futbollit po projekton një bashkëpunim të afërt me klubin kampion të Italisë, Juventus dhe JMedical që fokusohet në asistimin mjekësor...

Panuçi zbarkon në Tiranë

4:46 pm 18 Jul 2017

Sonte në mbrëmje në Tiranë pritet të vijë Kristian Panuçi. Emri i trajnerit të ri u zbulua ditën e djeshme nga “Sport Ekspr...