Tag: Arlind Ajeti

Patrik Kutrone: Mërzitem kur nuk shënoj në stërvitje, Ajeti më ka nxirë jetën

6:20 pm 07 Feb 2018

Patrik Kutrone është një nga të preferuarit e tifozerisë së Milanit. "Djalli" shpreson të ketë gjetur Inzagin e ri, edhe pse është herët për të bërë krahasime. 20-vjeçari i Milanit ka qënë i ftuar në një event për fëmijë dhe ka folur për Milanin, teknikun Gatuzo, krahasimin me SuperPipon dhe mbrojtësin më të ash...

Torino zyrtarizon të ardhmen e Ajetit

3:39 pm 01 Aug 2017

Ishte në ajër prej ditësh lajmi se Arlind Ajeti do të nënshkruajë për skuadrën e Krotones, madje pritej që zyrtarizi...

Mbyllet gjithçka për Ajetin, detajet e transferimit

1:40 pm 30 Jul 2017

Prej ditësh ishte bërë e ditur që e ardhmja e qendërmbrojtësit Arlind Ajeti do të ishte te skuadra e Krotones. Shumë k...

Ajeti, prezantohet të hënën tek Krotone

7:18 pm 29 Jul 2017

E ardhmja e Arlind Ajetit tashmë është vendosur dhe ekipi i ri i mbrojtësit shqiptar do të jetë Krotone e cila ka arritur të bin...

Tashmë është serioze, Ajeti drejt zyrtarizimit

12:12 pm 27 Jul 2017

Arlind Ajeti e ka të ardhmen e tij larg Torinos, por në Serinë A, pasi tashmë gjerat janë bërë serioze dhe e ardhmja e qendë...

Ajeti drejt SPAL

8:59 pm 25 Jul 2017

Një tjetër futbollist shqiptar është pranë transferimit në Seria A. Bëhet fjalë për Albian Ajetin, vëllain e vogël të Arlindit, pë...

Legjionarët, situata në merkato e kuqezinjve

11:47 am 24 Jul 2017

Armando Sadiku është një nga lojtarët e Kombëtares që këtë verë ndryshoi skuadër, ndërkohë që të tjerë janë në “vorbullën” e merkat...

Shtohet lista e ekipeve që duan Ajetin

4:10 pm 23 Jul 2017

Se  Arlind Ajeti do të largohet nga Torino kjo është bërë mjaft e qartë, pasi trajneri Sinisha Mihajloviç e ka lanë jashtë grupit për sezoni...

Arlind Ajeti, e ardhmja “gjëegjëzë”

3:56 pm 21 Jul 2017

Ditën e djeshme në mediat italiane u shkrua se është Benevento që e do Arlind Ajetin, ndërkohë që më parë e ka kërkuar ed...

Benevento “flet shqip”

1:30 pm 20 Jul 2017

Benevento para pak kohësh ka afruar në ekipi mbrojtësin Berat Gjimshiti, i cili është huazuar nga skuadra e Atalantës. Skuadra e ngjitu...

E ardhmja e Ajetit, lëvizje konkrete

12:51 pm 15 Jul 2017

Arlind Ajeti do të largohet nga Torino, gjë që është bërë e ditur me kohë, madje mund të ndodhte edhe që në muajin janar. M...