Tag: Arian Sheta

Sheta, rikthim pas… në kohë

3:41 pm 11 Aug 2017

Arian Sheta u largua verën e shkuar nga Laçi dhe iu bashkëngjit skuadrës së Korabit së bashku me një pjesë të bardhezinjve të tjerë që ndoqën në të njëjtën rrugë. Qendërmbrojtësi u largua nga dibranët pa mbaruar sezoni pas problemeve që pati me drejtuesit e klubit dhe gjatë kës...

Sheta kapet sërish me Mëziun

1:30 pm 23 Feb 2017

Arian Sheta është akuzuar nga Korabi për tolerime në disa ndeshje, ndërkohë që qendërmbrojtësi i hedh poshtë akuzat, teksa ka hedhur dis...

Sheta “i nxjerr të palarat” Mëziut

9:22 am 22 Feb 2017

Miroslav Vujadinoviç, Arian Sheta dhe Emiljano Çela janë akuzuar nga klubi i Korabit për tolerim në disa ndeshje, ndërkohë dy mbrojtësit kanë bër...

Mëziu godet Shetën, ka denoncim në polici

9:16 am 20 Feb 2017

Goli i parë i pësuar dje nga Korabi ka nevrikosur drejtorin Mziu, që pasi ka debatuar me Çelën e Shetën në fund të...

Korabi, mungesë e rëndësishme ndaj Teutës

3:57 pm 01 Dec 2016

Korabi pret të dielën Teutën në stadiumin “Selman Stërmasi”, teksa për trajnerin Gerd Haxhiu nuk do të jetë i gatshëm një lojtar ...

Shetën e kënaq barazimi me “demat”

11:39 am 19 Oct 2016

Arian Sheta, kapiteni i Korabit, ka dhënë një prononcim, ku ka folur për sfidën e fundit me Kukësin, në të cilën sk...

“Gjymtohet” Korabi

10:46 am 13 Oct 2016

Korabi luan javën e ardhshme në transfertë me Kukësin, sfidë në të cilën trajneri Mërgjyshi nuk do të ketë në dispozicion ...

Sheta ndryshon numrin, ja arsyeja

12:01 pm 14 Aug 2016

Arian Sheta u largua pas dy sezonesh nga ekipi i Laçit për të veshur fanellën e Korabit, rrugë që e ndoqën disa prej lojtarëve kurbinas. Ndryshe nga s...

Prezantohet Korabi i Superiores

1:47 pm 29 Jul 2016

Korabi në Kategorinë Superiore pas më shumë se 50 vjetësh. Ky ishte kryetitulli i pak muajve më parë kur skuadra nga Peshkopia arriti të ngjitej mes më të mirëve të futbllit shq...

Sheta ka oferta, por…

9:03 am 09 Jun 2016

Arian Sheta, qendërmbrojtësi 35 vjeçar që e mbylli sezonin me Laçin, në një intervistë të shkurtër të botuar në “Panorama Sport”, flet për të ardhmen, ndërkohë që...