Tag: Ardian Cuculi

Cuculi në Superiore, por si?

9:37 am 01 Dec 2017

Një pjesë e mirë e klubeve kanë nisur të mendojnë për merkaton, ndërkohë që në dalje janë bërë disa lëvizje, me Kukësin që ka zgjidhur kontratën me Hair Zeqirin, ndërsa Partizani largoi “italianët”: Erik Herrera, Romeo Shahinas, Andrea Selvaxhio dhe Milan Basrak. Albi Dosti do të jetë pjesë e Kukësit nga ...

Shkëndija me mungesë të rëndësishme ndaj Milanit

6:35 pm 05 Aug 2017

Shkëndija e Tetovës do të ketë një mungesë të rëndësishme ndaj Milanit në ndeshjen e parë që do të luhet në San Siro. ...

E donte Flamurtari, rinovon kontratën

11:51 am 20 Jun 2017

Ardian Cuculi, mbrojtësi i Shkëndijës së Tetovës, ka rinovuar kontratën me kuqezinjtë dhe kjo ishte vetëm një formalitet, pasi marr...

Cuculi në Vlorë? Gjithçka e qartë

10:10 am 09 Jun 2017

Shpëtim Duro donte në skuadrën e tij mbrojtësin Ardian Cuculi, të cilin e ka pasur nën urdhrat e tij si te Par...

Cuculi prezantohet te Shkëndija

1:34 pm 06 Jun 2015

Ardian Cuculi rikthehet te Shkëndija e Tetovës. Mbrojtësi i cili ishte pjesë e Partizanit për 1 vit do të luajë përsëri në...

Cuculi dhe Shabani pritet të largohen

8:02 am 27 May 2015

Partizani arriti të rikthehej në kupat e Europës pas 7 vitesh. Kjo u vlerësua si një arritje nga të gjithë në klubin kryeqytetas...

Për tifozët dhe Europën

3:44 pm 28 Apr 2015

Derbi ka rëndësi për ekipin, por mbi të gjitha për tifozët. Ardian Cuculi mendon se sfida e së hënës me T...