Tag: Arbiter

Arbitër maqedonas për miqësoren me Bosnje & Hercegovinën

12:39 pm 21 Mar 2017

Pas ndeshjes me Italinë në Palermo më 24 mars, e vlefshme për eliminatoret e Botërorit Rusi 2018, Shqipëria do të presë Bosnjen në një ndeshje miqësore.  Sfida mes kuqezinjve dhe ekipit boshnjak do të luhet në "Elbasan Arena" më 28 mars, teksa tashmë janë përzgjedhur edhe treshja e arbitrave që do të drejtojë këtë ndeshje.   Drejtësinë në ndeshjen Shqipëri – Bosnje & Hercegovinë do ta vendosë një treshe maqedonase me kr...

Një slloven vendos drejtësi në ndeshjen Itali – Shqipëri

3:01 pm 20 Mar 2017

Është përcaktuar edhe arbitri që do të vendosë drejtësi në ndeshjen Itali – Shqipëri, që do të luhet më 24 mars në "Renzo Barbera" të Palermos. Në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Botë...