Tag: Ansi Nika

Kampionat me surpriza, ja një tjetër

6:25 pm 31 Oct 2017

Jo vetëm rezultate surprizuese ka në këtë kampionat, pasi ka edhe futbollistë që luajnë në pozicione që nuk janë parë ndonjëherë. Vjet është parë që Ndriçim Shtubina te Vllaznia të luajë në të dy krahët e mbrojtjes dhe ka bërë mirë. Këtë vit ndryshime dhe lëvizje kemi parë te Partizani, Laçi ...

Nika: Ky një Laç tjetër, nuk duhet të na trembë Partizani

3:29 pm 08 Sep 2017

Ansi Nika do jetë një nga liderët e skuadrës së Laçit këtë sezon, pasi shkodrani është ndër lojtarët më me eksper...

Surprizë e Laçit në merkato

9:22 am 05 Aug 2017

Skuadra kurbinase vijon përgatitjet në terren, ndërkohë që deri më dje nuk ishte përcaktuar asnjë ndeshje miqësore, duke bërë që këtë fun...

Ansi Nika, “divorc” me falënderime

4:20 pm 04 Jul 2017

Ansi Nika e ka mbyllur aventurën e tij me Laçin pas gjashtë muajsh, pasi i ka përfunduar kontrata. Lojtari më anë të një...

Bëhet modë, klubet e Kosovës merkato në Superiore

11:20 am 23 Jun 2017

Sebino Plaku, Ervis Kaja dhe Mario Morina po kërkohen nga skuadra e Lirisë së Prizrenit, ndërkohë që ata nuk janë të vetmit. Skuadra ...

Nika, dedikim për… futbollin

1:54 pm 17 May 2017

Ansi Nika kaloi nga Tirana te Laçi në fillim të këtij viti dhe me kurbinasit po luan rregullisht titullar. Mesfushori shkodran ka arri...

Mungojnë tre, fitorja ka “pasoja” te Laçi

10:33 am 19 Mar 2017

Fitorja ndaj Flamurtarit ka rikthyer edhe njëherë qetësinë e munguar prej javësh te Laçi. Ekipi kurbinas bën një hap të rëndësishëm për të siguruar mbijetesën, por lufta ende nuk ka m...

Hasani e Nika, “bashkohen” në një ekip

5:40 pm 13 Mar 2017

Edon Hasani e Ansi Nika kanë luajtur së bashku vjet te Kukësi, ndërsa më parë kanë veshur edhe fanellën e Vllaznisë, skuadër s...

Nika “ndez” polemikat me Vllazninë dhe “shigjeton” shkodranët

9:55 pm 10 Jan 2017

Ansi Nika tashmë është zyrtarisht pjesë e Laçit. Ish- mesfushori i Tiranës do të jetë pjesë e kurbinasve për pjesën e mbetur të...

Laçi zyrtarizon një mesfushor

5:13 pm 10 Jan 2017

Pas largimit nga Tirana, Ansi Nika nuk ka humbur kohë për të gjetur ekipin e ri. Prej ditës së sotme mesfushori shkodran është zy...

Korabi premton pagat, tenton edhe Nikën

11:49 am 09 Jan 2017

Te Korabi janë premtuar së fundmi pagat e dy muajve të fundit, ndërkohë që po punohet edhe për merkaton. Me donatorët amerikan...