Tag: Anel Rashkaj

Prishtina zyrtarizon lojtarin e Përfaqësueses

2:06 pm 11 Aug 2017

Këtë verë merkatoja ka qenë e ndezur, teksa veç lëvizjeve brenda për brenda, ka pasur transferime edhe nga jashtë, duke u afruar lojtarë të rëndësishëm, të cilët do të luajnë sezonin e ardhshëm në Vala Superliga e Kosovës. Prishtina ka bërë disa përforcime dhe merkatoja e tyre ës...