Tag: Ali Soue

“Taku dhe Soue ishin rekomandimet e mia, s’më dëgjuan”

1:07 pm 05 Oct 2017

Merkatoja e Partizanit deri më tani nuk ka marrë nota pozitive, ndërkohë që gjatë verës janë lakuar shumë emra të tjerë, disa prej tyre të propozuar nga ish-trajneri Sulejman Starova. Gjithsesi presidenti Demi ia kish dhënë drejtimin Moxhit dhe gjithçka është vendosur prej tij, duke “anashkaluar” disa emra të rëndësishëm të kampionati...

Transferimi i Soue, ja sa përfiton Skënderbeu

7:50 pm 30 Sep 2017

Ali Soue është një nga lojtarët më të mirë që ka ardhur sivjet në Superiore, teksa me Skënderbeun po bën mirë, por nuk duhe...

Soue ndjen keqardhje, zbulohet çmimi i tij

2:18 pm 29 Sep 2017

Ali Soue tashmë ka nisur edhe të shënojë, teksa pasi realizoi ndaj Partizanit, provoi shijen e golit edhe ndaj Jang Bojs në Europa Leagu...

Si u “fal” Ali Soue!

10:08 am 26 Sep 2017

Kaleb Ekuban ishte një histori suksese në futbollin shqiptar sezonin e shkuar, teksa ganezi me Partizanin shënoi 17 gola dhe në fund Kievo e shit...

Xhejms “orakull”, Soue: Kështu s’na ndal askush!

12:37 pm 24 Sep 2017

Ali Soue gjeti golin e parë me Skënderbeun në Superiore, teksa i hapi rrugë fitores me Partizanin. Asisti i Vangjelit u shfrytëzua me su...

Nga shanset në Europa League te Soue, Daja i thotë të gjitha

10:54 am 13 Sep 2017

Ilir Daja dhe ekipi i tij janë gati të përballen me Dinamon e Kievit, ndërkohë që tekniku u korçarëve bën një ana...

Shameti: Soue shumë i mirë, ja pasuesi i Pejiç

3:52 pm 12 Sep 2017

Kukësi po bëhet gati për ndeshjen me Partizanin dhe verilindorët kërkojnë të mos dalin pa pikë ndaj të kuqve, rival dir...

Ndodh për herë të parë, Daja zbulon formacionin

3:34 pm 15 Aug 2017

Skënderbeu luan të enjten ndeshjen e parë me Dinamon e Zagrebit, një sfidë mjaft e vështirë, por korçarët do bëjnë përpje...

Shqetësim dhe gëzim te Skënderbeu

9:25 am 09 Aug 2017

Në Korçë po përgatiten për ndeshjen e parë me Dinamon e Zagrebit, që do të zhvillohet në Kroaci, ndërkohë që për trajnerin D...

Soue “shkel gazin” që në prezantim

3:42 pm 01 Aug 2017

Ali Soue, sulmuesi 23-vjeçar që Skënderbeu e ka huazuar nga skuadra italiane e Kievos, ka thënë fjalët e para si lojtar...

Skënderbeu prezanton “bomberin”

12:53 pm 01 Aug 2017

Ashtu siç pritej, Skënderbeu ka bërë prezantimin e sulmuesit nga Gambia, Ali Soue. 23-vjeçari ka mbërritur në Korçë dhe sot në ambien...