Tag: Ali Soue

Nga shanset në Europa League te Soue, Daja i thotë të gjitha

10:54 am 13 Sep 2017

Ilir Daja dhe ekipi i tij janë gati të përballen me Dinamon e Kievit, ndërkohë që tekniku u korçarëve bën një analizë të situatës në grupin ku garojnë dhe shanset për të kaluar grupet. Teorikisht nuk kanë shanse, por ata do e provojnë. Trajneri i Skënderbeut foli në “Supersport”...

Shameti: Soue shumë i mirë, ja pasuesi i Pejiç

3:52 pm 12 Sep 2017

Kukësi po bëhet gati për ndeshjen me Partizanin dhe verilindorët kërkojnë të mos dalin pa pikë ndaj të kuqve, rival dir...

Ndodh për herë të parë, Daja zbulon formacionin

3:34 pm 15 Aug 2017

Skënderbeu luan të enjten ndeshjen e parë me Dinamon e Zagrebit, një sfidë mjaft e vështirë, por korçarët do bëjnë përpje...

Shqetësim dhe gëzim te Skënderbeu

9:25 am 09 Aug 2017

Në Korçë po përgatiten për ndeshjen e parë me Dinamon e Zagrebit, që do të zhvillohet në Kroaci, ndërkohë që për trajnerin D...

Soue “shkel gazin” që në prezantim

3:42 pm 01 Aug 2017

Ali Soue, sulmuesi 23-vjeçar që Skënderbeu e ka huazuar nga skuadra italiane e Kievos, ka thënë fjalët e para si lojtar...

Skënderbeu prezanton “bomberin”

12:53 pm 01 Aug 2017

Ashtu siç pritej, Skënderbeu ka bërë prezantimin e sulmuesit nga Gambia, Ali Soue. 23-vjeçari ka mbërritur në Korçë dhe sot në ambien...

Skënderbeu zyrtarizon huazimin e Soue nga Kievo

4:13 pm 25 Jul 2017

Skënderbeu ka finalizuar me sukses akordin me Kievon, për huazimin e Ali Soue, i cili tani është me të drejta të plotë lojtar ...