Tag: Ademir Souza

Zyrtarizohet largimi i dytë nga Laçi

10:08 am 23 Dec 2017

Laçi e mbylli vitin me fitore, teksa në shtëpi mundi Lushnjen me rezultatin 3-1 dhe tashmë i gëzohet vendit të tretë deri në fillim të pjesës së dytë të sezonit. Kurbinasit ndërkohë pritet të ndërhyjnë në merkato dhe për prapavijën po kërkohen të paktën dy lojtarë, pasi brazili...

Braziliani Ademir gëzon Laçin

11:08 am 06 Nov 2017

Laçi mori një pikë në Durrës dhe duke qenë se luhet jashtë, rezultati 1-1 i marrë në Durrës mund të konsiderohet pozitiv për...

Operim për Ademir, dy muaj jashtë

10:32 am 02 Nov 2017

Laçi luan të shtunën në Durrës me Teutën, takim ky që ka marrë vlerësimin maksimal të kurbinasve, që gjatë këtyre ditëv...

Pas të keqes ka edhe një të mirë

10:48 am 18 Sep 2017

Laçi u kthye me këmbë në tokë, teksa Luftëtari e mundi në shtëpi me rezultatin minimal 0-1. Deri në minutën e 60-të ...

Pezullimi i Ademir, riformatohet Laçi

11:33 am 12 Sep 2017

Morali te Laçi është i lartë, pasi fitorja me Partizanin në transfertë u ka dhënë zemër, por trajneri Nica ndeshjes ishte i qartë: ...

“Laçiani” Ademir tregon muskujt

4:11 pm 02 Sep 2017

Krahas përgatitjeve me ekipin nën urdhrat e trajnerit Nica, futbollistët e Laçit punojnë edhe individualisht, teksa lojtarë si Ademir Souza dhe Ma...

Ademir konfirmon veten, Laçi “top”

10:40 am 18 Aug 2017

Laçi pret t’i vijnë tre afrimet e fundit e merkatos dhe ata kanë marrë rrugën për në Shqipëri. Ditën e djeshme...

Rexhinaldo-Ademir, zhvillime të reja

10:18 am 14 Aug 2017

Laçi luan miqësoren e tetë ditën e mërkurë ndaj Ilirisë së Fushë-Krujës, ndërkohë që drejtuesit po punojnë për të përforc...

Probleme te Partizani, tre emra për merkaton

8:54 am 24 Jul 2016

Partizani po vuan pasojat e atyre 120 minutave me Ferencvaroshin në Hungari, teksa lojtarët po ndjejnë lodhjen. Sipas Panorama Sport, 4 lojtarë janë lënë pushim për shkak të lodhjes m...