Tag: Abazaj Kristal

Abazaj: Fanella kuqezi një emocion, dua të tregoj veten

7:52 pm 20 Mar 2017

Kristal Abazaj ishte një nga risitë e mëdhë në grumbullimin e përfaqësues Shpresa të Shqipërisë për 2 miqësoret e muajit Mars ndaj Moldavisë. Mesfushori i talentuar ka bërë një sezon të shkëlqyer me Luftëtarin, dhe menjëherë u vendos nën urdhrat e trajnerit Alban Bushi. Në fjalën e tij për he...