Vllaznia kërkon fitoren e tretë radhazi, pasi më parë ka mundur Lushnjen dhe Luftëtarin, për të shkuar në këto momente në kuotën e 12 pikëve, tre më pak se kundërshtari i sot Laçi.

“Lottosport” i ka kuotuar edhe për përballjet e sotme dhe fitorja e shkodranëve vlerësohet me koeficientin 2.00, ndërsa triumfi i Laçit me 3,70.

Në Lushnje luhet një tjetër sfidë e rëndësishme. Verdhejeshilët e vendit të fundit presin Partizanin, atë të Starovës tashmë, që kërkon ngritjen në klasifikim dhe vetëm fitorja u bën punë sot.

1,50 është koeficienti për fitoren e të kuqve, ndërsa për Lushnjen 7,00. Sikurse zakonisht, kompanitë e basteve japin pak shanse që të ketë më shumë se dy gola.

Për më shumë informacion dhe koeficiente mund të klikoni në www.lottosport.com.al, ku mund të luani edhe bastet tuaja online.

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online

Kategoria Superiore – Java 13
E diel, më 3 dhjetor, ora 13:00

Vllaznia – Laçi
(1
– 2.00; X – 3.15; 2 – 3.70; |0-2| – 1.55; |3+| – 2.30)

Lushnja – Partizani
(1 – 7.00; X – 3.60; 2 – 1.50; |0-2| – 1.55; |3+| – 2.30)

Share: