Superiorja zbret në fushë sot prej orës 14:00 dhe ndeshjet përmbyllen të hënën, me përballjen Laçi-Kamza. Ashtu si edhe në javët e shkuara, të gjitha ndeshjet e Superiores janë kuotuar nga kompanitë e basteve, sikurse edhe “Lottosport”.

Në të gjitha takimet e kësaj jave vihet re favorizimi i skuadrave vendase, me përjashtim të Lushnjes së vendit të fundit që pret Teutën. Ndërkohë vijon të jetë i njëjti trend edhe për numrin e golave të shënuar, ku vetëm në Korçë shikohet se mund të ketë më shumë se dy gola. Më poshtë janë një pjesë e koeficienteve të ndeshjeve të javës së tetë të Superiores, për më shumë mund të klikohet dhe të luhet në www.lottosport.com.al.

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online


E shtunë, më 28 tetor

Lushnja – Teuta 14:00
(1 – 3.50; X – 3.10; 2 – 2.10; |0-2| – 1.60; |3+| – 2.20)

Skënderbeu – Luftëtari 17:00
(1 – 1.20; X – 5.65; 2 – 10.00; |0-2| – 2.30; |3+| – 1.50)

E diel, më 29 tetor

Kukësi – Vllaznia 14:00
(1 – 1.45; X – 3.85; 2 – 7.30; |0-2| – 1.60; |3+| – 2.10)

Partizani – Flamurtari 17:00
(1 – 1.65; X – 3.45; 2 – 5.25; |0-2| – 1.50; |3+| – 2.40)

E hënë, më 30 tetor

Laçi – Kamza 14:00
(1 – 1.60; X – 3.50; 2 – 5.70; |0-2| – 2.30; |3+| – 1.50)


 Image may contain: one or more people, phone and text

Share: